O nás Přidejte se k nám

Stavební práce

Poptat službu

Zdění zídek / Štukování /  Stavební práce Praha/ Pokládka dlažby /  Sádrokartonářské práce /  Zednické práce /  Pokládka obkladu /  Nivelace /  Rekonstrukce /  Renovace /  Sekání drážek pro kabely /  Bourací práce /  Zateplování /  Stavba pergoly

  

  

Zedníci platformy Volej Ferdu si poradí nejen se zednickými pracemi menšího rozsahu, jako jsou opravy štuku, opravy prasklin omítky či stěn ale také s většími zakázkami, mezi které patří:

pokládky dlažby a obkladů, provádíme vnitřní i vnější omítky, otlučení vápenné omítky, obkladačské práce, začišťovací a doplňkové práce, oškrabání malby na stěně, pokládky dlažby, pokládka zámkové dlažby, opravy starých komínů, vyrovnávání podlah, zateplování fasád, vyzdívání nových komínů, stavby příček, úpravu zdí, spárování, přestavby bytových jader, zdění z cihel, montáž sádrokartonů, celkové rekonstrukce, zdění z tvárnic, sekání a vyřezávání drážek pro kabely, připravujeme podkladní beton, štukování, bourací a další zednické práce


Rekonstrukce

Rozhodujete se pro rekonstrukci bytu nebo koupelny? Máme pro Vás několik tipů, čeho se při takové rekonstrukci vyvarovat. Pokud hledáte spolehlivé řemeslníky, jste na té správné adrese. Zařizujeme rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce zděných nebo panelových bytů a provádíme také rekonstrukce koupelen.

  


Rekonstrukce bytového jádra

Provádíme kompletní rekonstrukce bytového jádra a rekonstrukce koupelen. Pokud chcete rekonstrukci nechat na zkušených řemeslnících, pak jsme tou správnou volbou. Před započetím prací na rekonstrukci bytového jádra s Vámi zkonzultujeme Vaše představy o budoucí podobě rekonstruované koupelny a WC.


Rekonstrukce bytu

Rozhodli jste se pro celkovou rekonstrukci bytu?. Provádíme kompletní rekonstrukce bytu, a to jak zděných, tak panelákových bytů. Na nás se můžete spolehnout. S námi ušetříte čas i peníze.


Rekonstrukce koupelny

Dosloužila Vám koupelna ve Vašem panelákovém bytě nebo rodinném domku? Ušetřete svůj drahocenný čas a svěřte rekonstrukci našim odborníkům. Poradí si se všemi náležitostmi, které do rekonstrukce koupelny patří.


Obkladačské práce

Je mnoho různých druhů a typů obkladů a výsledná cena práce za pokládku obkladů závisí na více faktorech, proto máme v ceníku uvedené určité rozpětí. Faktory, které ovlivňují cenu na m², za kterou se budou obklady provádět, jsou například velikost obkladu, tvar povrchu, kde se budou obklady provádět, počet záhybů, rohů nebo oblouků. Záleží také, zda a v jakém rozsahu budou použity okrasné prvky jako např. bordura, listela nebo bombato. Obklady a jejich pokládka je tím náročnější, čím je materiál dlažby tvrdší. Pokud chcete mít perfektně vypadající obklady, vyberte zkušené řemeslníky komunity Ferda a obklady ve Vašem objektu pro Vás budou dobrou vizitkou.


Pokládka dlažby

Kvalitně vám položíme jakýkoli druh dlažby. Pokládáme kamennou, betonovou, keramickou, zatravňovací nebo zámkovou dlažbu i jiné druhy dlažeb, jako například dlažbu plastovou.


Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela, který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit.

Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravyopravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří.


Zedníci platformy Volej Ferdu mají rádi svou práci, a proto si můžete být jisti, že svou práci provedou na jedničku a Vy budete bez starostí a nadmíru spokojeni.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Firma Ferda naprosto perfektní. Do cca. 2 hodin po zadání do jejich online poptávkového systému se mi ozval řemeslník, s kterým jsem se okamžitě domluvil na výkopových pracích pro bazén na mé zahradě. Parta čtyř kopáčů stihla práci zrealizovat o dva dny dříve, takže jsme se ještě na místě domluvili na tom, že třetí den udělali zaštěrkování a betonovou desku. Obrovská spokojenost. Mohu jen doporučit. Děkuji. (Petr Horák)

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce