Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Hodinový manžel Praha

Poptat službu

Typické práce služby Hodinový manžel Praha

Montáž garnýží  Montáž nábytku  Montáž kuchyně  Montáž světel  Montáž digestoře  Montáž WC  Montáž sprchového koutu  Montáž sprchové zástěny ● Montáž TV držáku  Pokládka podlahy  Pokládka dlažby  Obklady  Zednické práce  Montáž sádrokartonu  Renovace oken  Renovace dveří  Renovace nábytku  Čištění odpadu  Oprava nábytku  Oprava WC  Oprava protékajícího kohoutku  Oprava zavírání dveří  Oprava zavírání oken  Oprava topení  Oprava lampičky  Oprava podlahy  Oprava hračky  Oprava pračky  Oprava myčky  Oprava sušičky  Oprava mikrovlnné trouby  Oprava elektrického sporáku  Oprava plynového sporáku  Oprava vypínače  Oprava zásuvky

Hodinový manžel Praha Hodinový manžel https://www.volejferdu.cz/hodinovy-manzel-praha


Hodinový manžel Praha to je šikovný kutil, který si poradí se všemi potřebnými pracemi v domácnosti.

  • Dnes už se ale tento význam rozšířil a takový hodinový manžel si poradí opravdu s mnoha řemesly jak v domácnostech tak v kancelářích, barech nebo restauracích. Je to zkrátka člověk, který si dokáže poradit v každé situaci. Hodinový manžel může provádět i práce většího rozsahu, jelikož může mít k dispozici kolegy, na které se může spolehnout a tak i rozsáhlejší projekty pro firmy nebo instituce nemusí být výjimkou.
  • Mezi nejběžnější drobné poptávané služby patří například montáž žaluzií, montáž nábytku, montáž kuchyně, instalace myčky nebo pračky či sušičky, montáž digestoře včetně odtahu nebo pouze zapojení odtahu, zapojení svítidla, zásuvek nebo vypínačů, opravy zavírání dveří nebo oken, opravy těsnění, seříznutí dveří kvůli drhnutí, výměna zámku nebo kování, různé druhy oprav skříní, postelí, židlí a ostatního nábytku, čištění odpadu a mnoho dalších.

  • Hodinový manžel Praha je šikovný řemeslník, který si poradí s více druhy řemesel.
  • Hodinový manžel Praha racuje zpravidla v hodinové sazbě, může tedy pro zákazníka provést více různorodých záležitostí za jednu cenu. Například pokud byste si zavolali specialistu na opravu dveří, pokud pracovník vyřeší závadu za 20 minut, ihned odchází. Pracovník Vám ale může být k dispozici dalších 40 minut a dát tak do pořádku Vaši případnou další závadu/opravu.
  • S hodinovým manželem dokážete vyřešit neobvyklé situace a Vy tak můžete mnohdy ušetřit svůj čas, nervy i peníze a nechat řešení na zkušeném řemeslníkovi.

Řešení na každý problém, nechte to na někom, kdo to umí

Videa z dokončených oprav hraček ke shlédnutí na YouTube Ferda komunita kanále komunity Ferda.


Řemeslníci komunity FERDA Praha má rád svou práci, jsme zkušenými profesionály a proto si můžete být jisti, že svou práci odvedeme na jedničku a Vy budete bez starostí a nadmíru spokojeni.

Hodinový manžel komunity Ferda si poradí s jakoukoli zakázkou.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce