Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Obkladačské práce Praha

Poptat službu

Typické práce služby Obkladačské práce Praha

Obkladačské práce  Obklady koupelna  Obklady kuchyně  Obklady velkých ploch  Obklady velkoformátových obkladů  Obklady mozaikou  Obklady sloupů  Obklady plastovými obklady  Obklady korkovými obklady • Obklady skleněnými obklady  Obklady schodů

Obkladačské práce Praha Obkladači Praha Zedníci Praha

Profesionální obkladačské práce s mnohaletou praxí


Stanovení ceny

  • Je mnoho různých druhů a typů obkladů a výsledná cena práce za pokládku obkladů závisí na více faktorech. Faktory, které ovlivňují cenu na m², za kterou se budou obklady provádět, jsou například velikost obkladu, tvar povrchu, kde se budou obklady provádět, počet záhybů, rohů nebo oblouků.
  • Záleží také na tom, zda a v jakém rozsahu budou použity okrasné prvky jako např. bordura, listela nebo bombato. Obklady a jejich pokládka je tím náročnější, čím je materiál dlažby tvrdší.
  • Pokud chcete mít perfektně vypadající obklady, vyberte zkušené řemeslníky komunity Ferda a obklady ve Vašem objektu pro Vás budou dobrou vizitkou.

Druhy obkladů

Obklady nebo obkladačky známe většinou v podobě keramických desek, kromě keramiky se ale vyrábějí také z plastu, kamene nebo ze skla (např. skleněné luxfery).

Vyrábějí se také speciální dekorativní obkladačky, které rozdělujeme na následující druhy:

  • listela – obkladačka pásového typu, která se od standardních obkladaček liší vzorem a rozměry. Listely se zpravidla lepí do výše očí, aby zdobný ornament vynikl.
  • bombato – obkladačka pásového typu s reliéfní dekorací, jejíž rozměry bývají obdobné jako u listel, ale od nich  se odlišuje svým povrchem, který vystupuje nad rovinu tvořenou ostatním obkladačkami.
  • inzerto neboli celoplošný dekor – jedná se o keramický prvek zdobený uprostřed obkladačky nebo uprostřed sestavy obkladaček. Rozměrově jsou tyto obkladačky shodné s těmi standardními.
  • mozaika – sestava různobarevných zpravidla čtvercových obkladaček malých rozměrů

Obkladači komunity Ferda mají rádi svou práci, a proto si můžete být jisti, že svou práci odvedou precizně a Vy budete bez starostí a nadmíru spokojeni.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce