O nás Přidejte se k nám

Obkladačské práce Praha

Poptat službu

Obklady koupelny / Obklady kuchyně / Obklady velkých ploch / Obklady velkoformátových obkladů / Obklady umělého kamene / Obklady přírodního kamene / Obklady mozaikou / Obklady sloupů / Obklady schodů / Obklady plastovými obklad / Obklady korkovými obklady / Obklady skleněnými obklady

  

Obkladačské práce a stanovení ceny obkladu

  • Je mnoho různých druhů a typů obkladů a výsledná cena práce za pokládku obkladů závisí na více faktorech. Faktory, které ovlivňují cenu na m², za kterou se budou obklady provádět, jsou například velikost obkladu, tvar povrchu, kde se budou obklady provádět, počet záhybů, rohů nebo oblouků.
  • Záleží také na tom, zda a v jakém rozsahu budou použity okrasné prvky jako např. bordura, listela nebo bombato. Obklady a jejich pokládka je tím náročnější, čím je materiál dlažby tvrdší.
  • Pokud chcete mít perfektně vypadající obklady, vyberte zkušené řemeslníky platformy Volej Ferdu a obklady ve vašem objektu pro vás budou dobrou vizitkou.

Druhy obkladů

Obklady nebo obkladačky známe většinou v podobě keramických desek, kromě keramiky se ale vyrábějí také z plastu, kamene nebo ze skla (např. skleněné luxfery).

Vyrábějí se také speciální dekorativní obkladačky, které rozdělujeme na následující druhy

  • listela – obkladačka pásového typu, která se od standardních obkladaček liší vzorem a rozměry. Listely se zpravidla lepí do výše očí, aby zdobný ornament vynikl.
  • bombato – obkladačka pásového typu s reliéfní dekorací, jejíž rozměry bývají obdobné jako u listel, ale od nich  se odlišuje svým povrchem, který vystupuje nad rovinu tvořenou ostatním obkladačkami.
  • inzerto neboli celoplošný dekor – jedná se o keramický prvek zdobený uprostřed obkladačky nebo uprostřed sestavy obkladaček. Rozměrově jsou tyto obkladačky shodné s těmi standardními.
  • mozaika – sestava různobarevných zpravidla čtvercových obkladaček malých rozměrů

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte když si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

- naprostá spokojenost , pan malíř je šikovný a precizní , vymalování pokoje bylo výborné a cena také dobrá

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce