O nás Přidejte se k nám

Rekonstrukce bytu Praha

Poptat službu

Rekonstrukce bytu Praha / Sádrokartonářské práce / Rekonstrukce rodinného domu / Zámečnické práce / Rekonstrukce bytového jádra / Zednické práce / Rekonstrukce koupelny / Štukování / Rekonstrukce kuchyně / Pokládka dlažby / Bourací práce / Montáž kuchyně / Instalatérské práce / Montáž nábytku / Elektrikářské práce / Obkladačské práce

  

    

  

Kompletní rekonstrukce bytů

Pokud ještě nejste úplně rozhodnuti, zda se do rekonstrukce pustit, nebo máte-li pochyby z toho, abyste vše zvládli dle svých představ, máme pro Vás několik typů, na co si při rekonstrukci dát pozor.

Co všechno děláme, jaký je rozsah našich činností?

Jsme platforma, která zastřešuje a koordinuje firmy i řemeslníky. Protože klademe vysoké nároky na kvalitu práce našich členů, máme k dispozici kvalifikované pracovníky z mnoha oborů a dokážeme tak pomoci nejen při rekonstrukci. Zde je hrubé shrnutí naší široké nabídky prací:

 • Stavební práce, rekonstrukce, zednické práce, obklady a dlažba, podlahářské práce
 • Rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce staveb, rekonstrukce nebytových prostor
 • Rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny
 • Rekonstrukce fasády, zateplení, rekonstrukce střechy
 • Instalatérské práce, elektrikářské práce, malířské práce, renovace oken a dveří, úklidové práce, montáže nábytku
 • Diagnostika a přesné zjištění aktuálního stavu stavby
 • Projektové služby, služby architekta, služby designera
 • Zpracování kompletní technické dokumentace
 • Zpracování kompletní projektové dokumentace
 • Pomoc při vyřizování na úřadech  

 Proč vybrat právě nás?

Pracujeme v oboru mnoho let, naši členové jsou kvalifikovaní, zkušení a časem ověření odborníci. Naše reference si můžete lehce najít ve vyhledávačích, našim cílem je poskytnout vám komplexní servis na vysoké úrovni a záleží nám na výsledku, postaráme se o vás od začátku až do ukončení díla a v případě, že nastanou nějaké komplikace, vždy budeme situaci řešit. Děláme svou práci proto, že v tom chceme být dobří a baví nás, nezdráhejte se nám ozvat, budeme se vám snažit poradit i pomoci! 

Rekonstrukce zděného bytu

 1. U rekonstrukce bytu začínáme vybouráním zděné příčky, zárubně a otvory v nosných konstrukcích dle Vaší požadované dispozice. Následuje vybourání dřevěných nebo špaletových oken, vyzdění nových příček, instalace kovových zárubní, příprava otvorů pro osazení obložkových zárubní včetně interiérových dveří, osazení plastových, dřevěných nebo atypických špaletových oken a venkovních a vnitřních parapetů.
 2. Dále montujeme sádrokartonové podhledy, odstraňujeme dlažbu, PVC nebo parkety.  Dalším krokem je vyrovnání podlah betonovým potěrem a pokládka lehké plovoucí podlahy v obytné části, pokládka dlažby a položení plovoucí podlahy, PVC či korku.
 3. Další fází je odstranění tapet a malba stěn a stropů. Nalakování stávajících dveří, zárubní, radiátorů, stoupaček a dřevěných oken pokud se nevyměňují a zůstávají původní.
 4. Následuje montáž a instalace technologických rozvodů, tedy nové rozvody vody a kanalizace, montáž plynového vytápění a plynových rozvodů, nebo pouze výměna stávajícího kotle a radiátorů. Kompletní montáž elektroinstalace, montáž nového bytového rozvaděče, elektrické přípojky a rozvaděče měření. Zapojíme slaboproudé rozvody včetně TV, satelitu, počítačové sítě nebo audia.

Rekonstrukce panelového bytu

 1. U rekonstrukce panelového bytu začínáme vybouráním panelové, siporexové nebo montované příčky včetně zárubní a dveří dle Vaší požadované dispozice.
 2. Následuje vyřezání otvoru v nosném panelu,  vybourání dřevěných oken, vyzdění nových příček, osazení kovových zárubní včetně dveří, příprava otvorů pro osazení obložkových zárubní včetně interiérových dveří a osazení plastových oken a venkovních a vnitřních parapetů.
 3. Dále se pokračuje montáží sádrokartonových podhledů, odstraní se dlažba a PVC a položí se dlažby na těžkou plovoucí podlahu. Odstraňují se tapety a následuje výmalba stěn a stropů, lakování stávajících dveří, zárubní, radiátorů, stoupaček a dřevěných oken (pokud se nevyměňují a zůstávají původní)
 4. Následuje montáž a instalace technologických rozvodů, tedy nové rozvody vody a kanalizace, výměna stávajících radiátorů topení včetně ventilů, montáž elektroinstalace, nového bytového rozvaděče, elektrické přípojky a rozvaděče měření. Zapojíme slaboproudé rozvody včetně TV, satelitu, počítačové sítě nebo audia.

Kromě rekonstrukce bytů zděných i panelákových zrealizujeme rekonstrukce bytového jádra, nebo rekonstrukce koupelen a další.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte když si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

- naprostá spokojenost , pan malíř je šikovný a precizní , vymalování pokoje bylo výborné a cena také dobrá

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce