Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Pokládka dlažby Praha

Poptat službu

Typické práce služby Pokládka dlažby Praha

  • Pokládka keramické dlažby
  • Pokládka betonové dlažby
  • Pokládka dřevěné dlažby
  • Pokládka zámnové dlažby
  • Pokládka zatravňovací dlažby

pokládka dlažby Praha Podlaháři Praha Zedníci Praha

Je mnoho různých druhů a typů dlažby a výsledná cena práce za pokládku dlažby závisí na více faktorech, proto máme v ceníku uvedené určité rozpětí. Faktory, které ovlivňují cenu na m², za kterou se bude pokládka dlažby provádět, jsou například velikost dlažby, tvar povrchu, kde se bude pokládka dlažby provádět, počet záhybů, rohů nebo oblouků.

Záleží také zda a v jakém rozsahu budou použity okrasné prvky jako např. bordura, listela nebo bombato. Pokládka dlažby je tím náročnější, čím je materiál dlažby tvrdší. Pokud chcete mít perfektně položenou dlažbu, vyberte zkušené řemeslníky komunity Ferda a položená dlažba ve Vašem objektu pro Vás bude dobrou vizitkou.


Druhy dlažeb

Dlažbu lze položit na mnoho různých podkladů jako např. interiérové podlahy, chodníky, terasy, náplavky nebo trávníky. Dle konkrétních podkladů tedy rozlišujeme i jednotlivé druhy dlažby:

  • Kamenná dlažba – jde o často používaný materiál na chodníky a zahradní cesty, nejčastěji se používá materiál z žuly, pískovce nebo vápence.
  • Betonová dlažba – je ideální především pro svou pevnost a trvanlivost. Nejčastější je betonová zámková dlažba, která se vyrábí v různých tvarech a barevných provedeních.
  • Keramická dlažba – má nízkou nasákavost a je velmi pevná, dá se pokládat na plocho, na hranu či na výšku a lze s ní vytvářet rozmanité vzory.
  • Zatravňovací dlažba – je ideální tam, kde je potřeba zpevnit příjezdovou plochu, ale zároveň je nutné, aby se srážková voda vsakovala do země, vyrábí se z betonu, keramiky nebo plastů jako tvárnice s různými rozměry, s šedou nebo s barevnou úpravou. Jednotlivé tvárnice se zasypou zeminou a do nich se vyseje travní směs, popřípadě je možné na povrch uložit rolované travnaté koberce.
  • Dřevěná dlažba – na dlažbu lze použít i dřevo, podmínkou ovšem je, že se musí impregnovat proti vlhkosti. Vhodným materiálem je především kulatina.

Pokládka dlažby a ostatní práce komunity Ferda

Komunita řemeslníků Ferda si poradí s veškerými zednickými pracemi, jako jsou opravy štuku, opravy omítky či stěn, obkladačské práce, vyrovnávání podlah i velké jako stavby příček, přestavby bytových jader nebo celkové rekonstrukce.


Připravujeme podkladní beton, provádíme vnitřní i vnější omítky, začišťovací a doplňkové práce, pokládku zámkové dlažby, zateplování fasád, úpravu zdí, zdění z cihel, zdění z tvárnic, štukování, otlučení vápenné omítky, oškrabání malby na stěně, opravy starých komínů, vyzdívání nových komínů, spárování, bourací práce a další zednické práce.

Provádíme kompletní zemní a výkopové práce.


Řemeslníci komunity Ferda mají rádi svou práci, a proto si můžete být jisti, že svou práci odvedou precizně a Vy budete bez starostí a nadmíru spokojeni.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce