Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Elektrikáři Praha

Poptat službu

Typické práce služby Elektrikáři Praha

Elektrikáři Praha  Opravy hraček a RC modelů  Montáž elektrorozvodů  Montáž TV antény  Montáž stožáru TV antény  Montáž hromosvodu  Zapojení světel  Zapojení digestoře  Zapojení ventilátoru  Zapojení zásuvek  Zapojení vypínačů  Zapojení bojleru  Zapojení průtokového ohřívače  Výměna jističe  Revize elektrorozvodů

Elektrikáři Praha Elektrikáři Praha Elektrikářské práce

  • Poskytujeme vysokou kvalitu prováděných elektromontážních a elektroinstalačních prací za velmi příznivé ceny. Samozřejmostí je odborná způsobilost a dodržování předpisů a norem. Můžete od nás očekávat profesionální přístup a  vysokou kvalitu prováděných prací za použití kvalitních materiálů a profesionálních přístrojů.
  • Naši elektrikáři si poradí s opravou elektrospotřebičů, elektroniky, elektronických hraček, dále vykonávají veškeré činnosti týkající se slaboproudých nebo silnoproudých přístrojů a elektrického vedení, elektrorozvody, revize elektřiny, montáže svítidel a jiné.

Specifikace slaboproudu na Wikipedii

Specifikace silnoproudu na Wikipedii

Zabýváme se také odbornými pracemi ve výrobě různých elektronických prvků včetně instalace, diagnostiky a oprav elektrických i bezdrátových přenosových systémů. Naši elektrikáři Vám zapojí troubu, digestoř, ventilátory, svítidla a další spotřebiče.

Postaráme se o opravu elektrospotřebičů a opravu elektronických hraček a RC modelů. 


Elektrikáři komunity Ferda mají rádi svou práci, jsou zkušenými profesionály a proto si můžete být jisti, že svou práci odvedou na jedničku a Vy budete bez starostí a nadmíru spokojeni.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce