O nás Přidejte se k nám

O nás

                             


Naše počátky sahají do roku 2012, to byl rok, ve kterém jsem se rozhodl pracovat v oblasti řemeslných prací a zároveň jsem si přál vytvořit komunitu řemeslníků vzájemně mezi sebou spolupracujících. Už od útlého věku jsem věnoval mnoho času představám a přemýšlení o sestrojování různých mechanismů a zařízení a také jsem se snažil tyto představy uskutečňovat, když jsem pak dospěl, pracoval jsem v různých oborech, v potravinářství, ve stavebnictví, jako obchodní zástupce a dalších. Přál jsem si vždy vést vlastní firmu, později jsem začal pracovat v ubytovacích službách, nejprve jsem vedl hostel a pak se zabýval i pronájmy apartmánů zejména pro zahraniční turisty a tak jsem měl možnost trávit mnoho času komunikací se zákazníky a řešením jejich komfortu o který jsem se staral. 

S lidmi jsem pracoval vždy rád a viděl jsem, že klíčem k úspěchu není jen kvalitní práce, ale také správné a férové jednání s každým klientem.

 

Ještě předtím, než byla založena platforma Volej Ferdu (tehdy ještě “Komunita Ferda”) a než se vše rozvinulo do dnešní podoby jsem si uvědomoval důležitost dělat věci, které mě baví a ve kterých bych mohl vynikat. Zároveň jsem cítil potřebu dělat věci správně a dobře, kladl jsem velký důraz na vyhledávání kvalitních a charakterních pracovníků, což bylo každým rokem těžší. Hledat a získat Top pracovníky a zároveň získávat kvalitní zakázky vyžadovalo a vyžaduje mnoho úsilí a času. V roce 2020 jsem si díky svému dloholetému kamarádovi začal uvědomovat neudržitelnost dosavadního způsobu fungování a nutnost zásadních změn a započali jsme reformu. Stali jsme se společností s.r.o. jejímž cílem je přinést ještě lepší servis od nás i od našich spolupracujících dodavatelů směrem k zákazníkovi, ale současně i více naší péče našim dodavatelům. 

 

Našim cílem je oslovit zákazníky, kteří očekávají spolehlivost, jistotu a vysoký standard kvality i jednání našich dodavatelů. Snažíme se získávat a mít k dispozici ty nejlepší pracovníky v hlavních oborech na které se soustředíme (stavební práce, zemní, výkopové a bourací práce, renovace dřevěných oken a dveří)

 

Těšíme se na vás!

 

Marek Liba (manažer Volej Ferdu).

 

 

 

 

 

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce