O nás Přidejte se k nám

O nás

                             

 

Počátky firmy Volej Ferdu sahají do roku 2012, to byl rok, ve kterém se zakladatel rozhodl pracovat v oblasti řemeslných prací. Od počátku bylo cílem vytvořit komunitu řemeslníků a firem, kteří budou kvalitní nejen svou odvedenou prací a bude jim záležet na kvalitě výsledku, ale budou také schopni se slušně domlouvat se zákazníky, jednat s nimi férově a dodržovat své slovo. Proces hledání a získávání takových pracovníků a firem nebyl jednoduchý a rychlý tehdy a není ani dnes, kdy je situace s kvalitními řemeslníky spíše ještě horší, ale to nás neodradilo.

 

Hledat a získat Top pracovníky a zároveň získávat kvalitní zakázky vyžadovalo a vyžaduje mnoho úsilí a času, ale stále je to naše priorita a chceme aby každý člen naší platformy Volej Ferdu byl zodpovědný a kvalitní pracovník a osobně každého nového člena prověřujeme. V roce 2020 jsme se stali společností s.r.o. jejímž cílem je přinést ještě lepší servis od nás i od našich spolupracujících dodavatelů směrem k zákazníkovi, ale současně i více naší péče našim dodavatelům.

 

Naším cílem je oslovit zákazníky, kteří očekávají spolehlivost, jistotu a vysoký standard kvality i jednání našich dodavatelů. Snažíme se získávat a mít k dispozici ty nejlepší pracovníky v hlavních oborech na které se soustředíme (výstavba/stavební práce, renovace oken a dveří, střešní práce, zemní, výkopové a bourací práce). Nicméně naši členové provedou i práce menšího rozsahu jako např. rekonstrukční práce, instalatérské práce, elektrikářské práce, montáže, běžné práce v domácnostech.

 

Těšíme se na vás! 

 

 

 

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce