O nás Přidejte se k nám

Stavba pergoly

Poptat službu
  • Stavba dřevěné pergoly
  • Stavba hliníkové pergoly

Je vaším snem mít vlastní zahradní pergolu s příjemným posezením? Svěřte savbu odborníkům. Vyrobíme Vám pergolu přesně podle Vašich představ. Naši zkušení řemeslníci Vám budou naslouchat a s danými úkoly si hravě poradí.

 Pergola 

  

Stavba pergoly Praha

Hliníkové pergoly se stahovací střechou představují elegantní a praktický stínící střechový systém tvořený posuvnými lamelami z extrudovaného hliníku. Díky stahovací střeše je možno dosáhnout potřebného stupně stínění, ochrany před deštěm a sněhem. Střešní lamely lze posunout do krajní polohy, lze docílit pronikání maximálního množství světla pod pergolu i k domu.


Naše pergoly – hliníkové pergoly s lamelami – poskytují elegantní a jednoduchý design konstrukcí, jenž nenaruší styl žádné – ani tradiční, ani moderní – budovy a který umožňuje nátěry v plném rozsahu barevných odstínů.


Pro ty, kdo vyžadují to nejlepší na trhu je pergola ideálním řešením. Naše pergola je vhodná na terasy, atria, verandy, restaurace či jako volně stojící objekt na zahrady. Montují se samostatně nebo tvoří součást domu.


Způsob montáže a kotvení je řešen namístě při zaměření na místě stavby dle přání zákazníka. Montáž provádí naši zkušení a proškolení montážníci.

Maximální rozměr jednoho modulového pole je 4 x 7,0 m, maximální délka lamel je 4 m na 1 modul. Modulová pole lze řadit vedle sebe nebo za sebou.

Pracovníci platformy Volej Ferdu využívají svých dlouholetých zkušeností nejen se stavbou pergol k realizaci nových zakázek.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

- naprostá spokojenost , pan malíř je šikovný a precizní , vymalování pokoje bylo výborné a cena také dobrá

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce