O nás Přidejte se k nám

Renovace oken a dveří

Poptat službu

Renovace masivních dřevěných vchodových dveří / Renovace dřevěných interiérových dveří / Renovace dřevěných oken / Renovace dřevěných špaletových oken / Renovace dřevěných kastlových oken / Renovace eurooken / Renovace zábradlí / Renovace eurodveří / Renovace ocelových bezpečnostních mříží u oken / Renovace kovových vrat / Renovace kovových zábradlí / Renovace dřevěných zábradlí / Renovace dřevěných schodů

    

Renovace oken a dveří v Praze i mimo Prahu

Pro renovaci se rozhodujeme z několika důvodů. Někdy chceme zachovat funkci starého nábytku, někdy je nám líto kupovat nový a někdy zase máme k nábytku nějaký vztah.

Samotný proces může být náročný, nicméně pokud bereme v úvahu kvalitu dnešních používaných materiálů a ještě přidáme emocionální pouto, které nás k němu váže, pak se jistě vyplatí.


Renovace nábytku

  • Máte doma starý kus nábytku, na kterém se projevil zub času, ale přesto ho chcete zachovat? Pak je nutná renovace, kterou Vám zajistí naši specialisté na renovace nábytku.

Renovace parket

  • Renovace parket je specifická činnost, vyžadující jistou zručnost, a pokud má být výsledek práce bezvadný, vyžaduje také zkušenost a znalost oboru. Proto neváhejte renovaci parket svěřit našim specialistům. Renovujeme všechny typy dřevěných podlah.

Renovace dřevěných oken a okenních rámů

  • Kromě renovace nábytku je mnohdy potřeba celková renovace oken i okenních rámů. Často je to v případech, kdy výměna za jiná okna je z důvodu potřeby zachování původního charakteru nemožná nebo těžko proveditelná a finančně náročná. V takových případech je vhodná renovace.

Renovace dveří, futer a zárubní

  • Nabízíme profesionální služby v oblasti renovací dveří, a to včetně renovací prosklených dveří, plných dveří, zárubní atd. Odlupuje se barva či lak? Vyskytují se v dveřích praskliny? Jsou poškrábané? Nejjednodušším řešením je nákup nových dveří, ovšem nechcete-li se těch původních vzdát, musíme dveře renovovat. V takovém případě rozhodně neváhejte a svěřte renovaci našim zkušeným odborníkům. 

Renovace bran a vrat, renovace schodů a zábradlí, renovace plotů

  • Brány nebo velká starší vrata jsou často vyrobeny z kvalitního dřeva a právě v takovýchto případech se vyplatí zašlou či poničenou a časem strávenou bránu nebo vrata zrenovovat, zvláště pak pokud chcete zachovat původní historický ráz. Renovace starších objektů vyžaduje často více času a zejména při složitých tvarech je pro kvalitní výsledek nutností určitá dávka trpělivosti.
  • Kromě restaurování schodů, zábradlí nebo například plotů, jsme schopni opravit i mnoho dalších druhů předmětů, objektů a zařízení, potřebujete-li cokoliv renovovat, popište nám situaci, přiložte fotografie, počet a míry a my Vám budeme volat pro upřesnění situace i ceny, případně domluvíme prohlídku.

Platforma Volej Ferdu disponuje kvalitními profesionálními řemeslníky, kteří se renovacemi zabývají dlouhá léta a své řemeslo mají rádi, proto se v případě renovace můžete s důvěrou obrátit na Ferdu a můžete si být jisti, že svou práci odvedou precizně.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte když si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

- naprostá spokojenost , pan malíř je šikovný a precizní , vymalování pokoje bylo výborné a cena také dobrá

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce