O nás Přidejte se k nám

Renovace oken a dveří

Poptat službu

Renovace masivních dřevěných vchodových dveří / Renovace dřevěných interiérových dveří / Renovace dřevěných špaletových oken / Renovace dřevěných kastlových oken / Renovace eurooken / Renovace zábradlí / Renovace eurodveří / Renovace ocelových bezpečnostních mříží u oken /

    

Renovace oken a dveří v Praze i mimo Prahu

Pro renovaci se rozhodujeme z několika důvodů. Někdy chceme zachovat funkci starého nábytku, někdy je nám líto kupovat nový a někdy zase máme k nábytku nějaký vztah.

Samotný proces může být náročný, nicméně pokud bereme v úvahu kvalitu dnešních používaných materiálů a ještě přidáme emocionální pouto, které nás k němu váže, pak se jistě vyplatí.

Kvalita a výsledný efekt renovace závisí na momentálním stavu a na tom, kolik jste ochotni za renovaci utratit.

V některých případech renovovaného objektu postačí starý nátěr obrousit, vytmelit a následně pak provést nátěry, pokud je ale objekt, který chceme restaurovat v příliš špatném stavu a je nutné starý nátěr odstranit, vyžaduje to více času i zručnosti, zvláště pak u starých oken, dveří či starého nábytku.


Renovace nábytku

  • Máte doma starý kus nábytku, na kterém se projevil zub času, ale přesto ho chcete zachovat? Pak je nutná renovace, kterou Vám zajistí naši specialisté na renovace nábytku.

Renovace parket

  • Renovace parket je specifická činnost, vyžadující jistou zručnost, a pokud má být výsledek práce bezvadný, vyžaduje také zkušenost a znalost oboru. Proto neváhejte renovaci parket svěřit našim specialistům. Renovujeme všechny typy dřevěných podlah.

Renovace dřevěných oken a okenních rámů

  • Kromě renovace nábytku je mnohdy potřeba celková renovace oken i okenních rámů. Často je to v případech, kdy výměna za jiná okna je z důvodu potřeby zachování původního charakteru nemožná nebo těžko proveditelná a finančně náročná. V takových případech je vhodná renovace.

Renovace dveří, futer a zárubní

  • Nabízíme profesionální služby v oblasti renovací dveří, a to včetně renovací prosklených dveří, plných dveří, zárubní atd. Odlupuje se barva či lak? Vyskytují se v dveřích praskliny? Jsou poškrábané? Nejjednodušším řešením je nákup nových dveří, ovšem nechcete-li se těch původních vzdát, musíme dveře renovovat. V takovém případě rozhodně neváhejte a svěřte renovaci našim zkušeným odborníkům. Renovaci dveří provedeme dle vašich požadavků buď formou celkového odstranění starých nátěrů, nebo pouze tmelením drobných nedostatků a novým nátěrem, nebo polepem renovační fólie.

Renovace bran a vrat, renovace schodů a zábradlí, renovace plotů

  • Brány nebo velká starší vrata jsou často vyrobeny z kvalitního dřeva a právě v takovýchto případech se vyplatí zašlou či poničenou a časem strávenou bránu nebo vrata zrenovovat, zvláště pak pokud chcete zachovat původní historický ráz. Renovace starších objektů vyžaduje často více času a zejména při složitých tvarech je pro kvalitní výsledek nutností určitá dávka trpělivosti.
  • Kromě restaurování schodů, zábradlí nebo například plotů, jsme schopni opravit i mnoho dalších druhů předmětů, objektů a zařízení, potřebujete-li cokoliv renovovat, popište nám situaci, ideálně přiložte fotografii pro naši lepší představu a my Vám budeme volat pro upřesnění situace i ceny, zpravidla je ale potřeba pro přesnější zhodnocení prohlídka (zdarma).

Platforma Volej Ferdu disponuje kvalitními řemeslníky, kteří se renovacemi zabývají dlouhá léta a své řemeslo mají rádi, proto se v případě renovace můžete s důvěrou obrátit na Ferdu a můžete si být jisti, že svou práci odvedou precizně a Vy budete bez starostí.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Firma Ferda naprosto perfektní. Do cca. 2 hodin po zadání do jejich online poptávkového systému se mi ozval řemeslník, s kterým jsem se okamžitě domluvil na výkopových pracích pro bazén na mé zahradě. Parta čtyř kopáčů stihla práci zrealizovat o dva dny dříve, takže jsme se ještě na místě domluvili na tom, že třetí den udělali zaštěrkování a betonovou desku. Obrovská spokojenost. Mohu jen doporučit. Děkuji. (Petr Horák)

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce