O nás Přidejte se k nám

Rekonstrukce koupelny Praha

Poptat službu

Bourací práce / Nivelace / Pokládka dlažby / Obkladačské práce / Zednické práce / Instalatérské práce / Montáž sprchového koutu / Montáž sprchového panelu / Montáž umyvadla / Montáž sanitární keramiky / Montáž masážní vany / Odpojení vodoinstalace / Odpojení elektroinstalace / Zavedení elektrinstalace / Zavedení vody a odpadu / Vyrovnání zdiva / Vyrovnání podlahy / 

  

  

Obraťe se s rekonstrukcí koupelny na naši prověřenou platformu Volej Ferdu

Dosloužila koupelna ve Vašem panelákovém bytě nebo rodinném domku? Ušetřete svůj drahocenný čas a svěřte rekonstrukci našim odborníkům. Poradí si se všemi náležitostmi, které do rekonstrukce koupelny patří.
 

Jak při rekonstrukci koupelny postupovat

Prvním krokem je konzultace o vaši představě o nové koupelně. Potom zpracujeme cenovou nabídku. Pokud budete s naší nabídkou spokojeni, domluvíme následující postup příprav rekonstrukce. Dále je zapotřebí dohodnout způsob výběru materiálů jako jsou obklady, dlažba, sprchový kout, vana, umyvadlo, záchod atd. Možný je společný výběr z katalogu, přímo v prodejně, váš vlastní výběr, kdy nám pouze předáte instrukce, jaké zboží a kde ho máme pořídit nebo můžete samotný nákup provést sami s tím, že po nás budete vyžadovat pouze práci. Další eventualitou je výběr nechat výhradně na nás, je ale důležité aby postup a stanovení použitých materiálů a předmětů byl předem stanoven a odsouhlasen oběma stranami.
 

Dohoda termínu a další potřebné náležitosti při rekonstrukci koupelny 

Další potřebnou nutností je dohoda termínu realizace rekonstrukce koupelny. Následuje sepsání smlouvy o dílo a objednávka určeného zboží. Ve smlouvě budou uvedeny všechny náležitosti, rozsah díla, pevná sjednaná cena, pevný termín zahájení a ukončení díla, popis kdy a za jakých podmínek proběhnou platby. 
 

Pomůžeme vám i s částečnými úpravami bytu, nejen s koupelnou 

Pokud váš byt vyžaduje jakékoliv stavební práce, pak si od nás můžete nechat zrekonstruovat celý byt či celé bytové jádro. Schází Vám v koupelně pouze obklad nebo je jen nutné jej vyměnit? Obraťte se na nás a my se postaráme o bezproblémovou realizaci nového obkladu a pokládku nové dlažby. Potřebujete pouze smontovat a zapojit sprchový kout nebo zapojit pračku? Pomůžeme vám, popište požadavek a my se o to postaráme!

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte když si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

- naprostá spokojenost , pan malíř je šikovný a precizní , vymalování pokoje bylo výborné a cena také dobrá

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce