Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Rekonstrukce koupelny Praha

Poptat službu

Typické práce služby Rekonstrukce koupelny Praha

Bourací práce  Nivelace  Pokládka podlahy  Obkladačské práce  Zednické práce  Instalatérské práce  Instalace sprchového koutu  Instalace WC

rekonstrukce koupelny Praha Rekonstrukce Praha Zednické práce Praha

Dosloužila koupelna ve Vašem panelákovém bytě nebo rodinném domku? Ušetřete svůj drahocenný čas a svěřte rekonstrukci našim odborníkům. Poradí si se všemi náležitostmi, které do rekonstrukce koupelny patří.


Jak při rekonstrukci koupelny postupovat

  • Prvním krokem je konzultace o Vaši představě o nové koupelně. Potom zpracujeme nabídku včetně cenového rozpočtu. Pokud budete s naší nabídkou spokojeni, domluvíme následující postup příprav rekonstrukce.
  • Dále je zapotřebí dohodnout způsob výběru materiálů jako jsou obklady, dlažba, sprchový kout, vana, umyvadlo, záchod atd.). Možný je společný výběr z katalogu nebo přímo v prodejně, Váš vlastní výběr, kdy nám pouze předáte instrukce, jaké zboží a kde ho máme pořídit nebo můžete samotný nákup provést sami s tím, že po nás budete vyžadovat pouze práci. Další eventualitou je výběr nechat výhradně na nás. Tuto alternativu však moc nedoporučujeme.

Dohoda termínu a další potřebné náležitosti

  • Další potřebnou nutností je dohoda termínu realizace rekonstrukce koupelny. Následuje objednávka určeného zboží a sepsání smlouvy, v níž budou uvedeny všechny náležitosti, garantovaný rozsah a kvalita díla, pevná sjednaná cena, pevný termín zahájení a ukončení díla.
  • Pokud Váš byt vyžaduje celkovou rekonstrukci, pak si od nás můžete nechat zrekonstruovat celý byt či celé bytové jádro.
  • Schází Vám v koupelně pouze obklad nebo je jen nutné jej vyměnit? Obraťte se na nás a my se postaráme o bezproblémovou realizaci nového obkladu a pokládku nové dlažby.
  • Potřebujete pouze smontovat a zapojit sprchový kout nebo zapojit pračku? Žádný problém. Pošlete objednávku a my se o to postaráme.

Naši specializací nejsou jen rekonstrukce koupelen, provádíme také rekonstrukce panelákových i zděných bytů. Mimo jiné položíme dlažbu nebo zajistíme obklady stěn.

Zedníci Ferdovi komunity mají rádi svou práci, jsou profesionály a proto si můžete být jisti, že svou práci odvádějí na jedničku a Vy budete bez starostí a nadmíru spokojeni.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce