Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Renovace dveří Praha

Poptat službu

Typické práce služby Renovace dveří Praha

 • Renovace starých dřevěných dveří             Broušení dveří
 • Renovace interiérových dveří                      Tmelení dveří
 • Renovace vchodových dveří                        Lakování dveří
 • Renovace bran                                              Oprava laku dveří
 • Renovace vrat                                               Natírání dveří štětcem nebo válečkem

 Renovace dveří Praha Renovace Praha Renovace oken a dveří Praha

Renovace dveří pomocí nátěru

 • Při renovaci dveří za pomoci nátěru se postupuje nejdříve sundáním klik a kování a posléze odstraněním starého nátěru broušením pomocí brusky, smirkového papíru nebo horkovzdušné pistole.
 • Poté je potřeba povrch očistit od prachu a špíny, což provedeme navlhčeným hadříkem nepouštějícím chlupy. Důležité je následně povrch odmastit, například ředidlem či benzinem.
 • Dále je potřeba ošetřit škrábance, rýhy a otlučená místa, které je dobré překrývat a vyplňovat tmelem. Ten je dobré nanést klidně ve větší vrstvě, protože po uschnutí se bude muset opět přebrousit a vyhladit.
 • Závěrečnou fází renovace dveří je samotné natření barvou, případně ještě lakem. Interiérové dveře se doporučují natřít dvakrát, kdy druhý nátěr je dobré vést v protisměru oproti původnímu. Barva pak musí na dveřích dokonale proschnout.

Renovace dveří fólií nebo samolepicí tapetou

 • Dveřní fólie je vyráběna přímo k účelu renovace dveří. Samolepicí tapeta tuto funkci zastane také, ovšem u ní existuje riziko, že nebude na povrchu dveří dobře držet.
 • Dveřní fólie se vyrábějí ve standardizovaných rozměrech, které mají běžné interiérové dveře. Jejich povrch má speciální úpravu, aby nepůsobil příliš uměle. V nabídce motivů převažují především dekory dřeva.
 • Renovace dveří pomocí fólie tedy probíhá tak, že se dveře potáhnou touto fólií nebo tapetou. Fólie se musí přesně vyměřit a pečlivě nalepit. U nejlevnějších druhů renovačních fólií je cena zhruba 250 Kč za kus o rozměru 90 cm x 200 cm.

Ferda si poradí nejen s renovací dveří ale také s renovací oken, nábytku, dřevěných podlah, parket a jiné.


Komunita Ferda to jsou kvalitní řemeslníci, kteří se renovacemi zabývají dlouhá léta a své řemeslo mají rádi, proto se v případě renovace můžete s důvěrou obrátit na Ferdu a můžete si být jisti, že svou práci odvedou precizně a Vy budete bez starostí a nadmíru spokojeni.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce