O nás Přidejte se k nám

Renovace dveří

Poptat službu

Renovace starých dřevěných dveří / Broušení dveří / Renovace interiérových dveří / Tmelení dveří / Renovace vchodových dveří / Lakování dveří / Renovace kovových i dřevěných bran / Renovace dřevěných i kovových vrat / Oprava laku dveří / Natírání dveří štětcem nebo válečkem / Stříkání dveří / výměna poškozených částí dveří 

  

  

Renovace dveří pomocí nátěru

  • Při renovaci dveří za pomoci nátěru se postupuje nejdříve sundáním klik a kování a posléze odstraněním starého nátěru broušením pomocí brusky, smirkového papíru nebo horkovzdušné pistole.
  • Poté je potřeba povrch očistit od prachu a špíny, což provedeme navlhčeným hadříkem nepouštějícím chlupy. Důležité je následně povrch odmastit, například ředidlem či benzinem.
  • Dále je potřeba ošetřit škrábance, rýhy a otlučená místa, které je dobré překrývat a vyplňovat tmelem. Ten je dobré nanést klidně ve větší vrstvě, protože po uschnutí se bude muset opět přebrousit a vyhladit.
  • Závěrečnou fází renovace dveří je samotné natření barvou, případně ještě lakem. Interiérové dveře se doporučují natřít dvakrát, kdy druhý nátěr je dobré vést v protisměru oproti původnímu. Barva pak musí na dveřích dokonale proschnout.

Renovace dveří fólií nebo samolepicí tapetou

  • Dveřní fólie je vyráběna přímo k účelu renovace dveří. Samolepicí tapeta tuto funkci zastane také, ovšem u ní existuje riziko, že nebude na povrchu dveří dobře držet.
  • Dveřní fólie se vyrábějí ve standardizovaných rozměrech, které mají běžné interiérové dveře. Jejich povrch má speciální úpravu, aby nepůsobil příliš uměle. V nabídce motivů převažují především dekory dřeva.
  • Renovace dveří pomocí fólie tedy probíhá tak, že se dveře potáhnou touto fólií nebo tapetou. Fólie se musí přesně vyměřit a pečlivě nalepit. U nejlevnějších druhů renovačních fólií je cena zhruba 250-300 Kč za kus o rozměru 90 cm x 200 cm.

Členové platformy Volej Ferdu si poradí nejen s renovací dveří ale také s renovací oken, nábytku, dřevěných podlah, parket a jiné.


Platforma Volej Ferdu to jsou kvalitní řemeslníci, kteří se renovacemi zabývají dlouhá léta a své řemeslo mají rádi, proto se v případě renovace můžete s důvěrou obrátit na Ferdu a můžete si být jisti, že svou práci odvedou precizně.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte když si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

- naprostá spokojenost , pan malíř je šikovný a precizní , vymalování pokoje bylo výborné a cena také dobrá

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce