O nás Přidejte se k nám

Renovace eurooken a dveří

Poptat službu

Renovace dřevěných eurooken / Renovace střešních eurooken / Oprava eurooken / Broušení eurooken / Tmelení eurooken / Lakování eurooken / Moření eurooken

  

  

Eurookna a dveře - z čeho se vyrábí a jejich výhody

Tak zvaná eurookna a dveře jsou dnes nejrozšířenějším typem dřevěných oken i dveří. Tato okna se vyrábí z lepených vícevrstvých profilů. Výhodou vícevrstvých lepených profilů je, že se nekroutí a zachovávají si tvarovou stálost oproti oknům nebo dveřím vyrobeným z jednoho kusu dřeva.

  • Perfektně rovné hrany dveří a oken umožňuje používání moderních kování, lehké a snadné otevírání i zavírání a skvělé těsnící vlastnosti.

Správný postup renovace eurooken a dveří

Pokud chceme, aby renovovaný kus vydržel co nejdéle, je důležité dodržet správný technologický postup, přičemž každý jednotlivý krok tohoto postupu vyžaduje nejen patřičnou zručnost, materiály a nástroje, ale také určitý čas a teploty, které je potřeba dodržet.

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Firma Ferda naprosto perfektní. Do cca. 2 hodin po zadání do jejich online poptávkového systému se mi ozval řemeslník, s kterým jsem se okamžitě domluvil na výkopových pracích pro bazén na mé zahradě. Parta čtyř kopáčů stihla práci zrealizovat o dva dny dříve, takže jsme se ještě na místě domluvili na tom, že třetí den udělali zaštěrkování a betonovou desku. Obrovská spokojenost. Mohu jen doporučit. Děkuji. (Petr Horák)

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce