Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Montáž digestoře Praha

Poptat službu

Typické práce služby Montáž digestoře Praha

  • Demontáž staré digestoře
  • Montáž nové digestoře
  • Montáž odtahu a odsávání

Demontujeme starou kuchyňskou digestoř a provedeme montáž digestoře nové včetně odtahu/odsávání

Montáž digestoří Opravy digestoří Instalace digestoří


  • Vybrat vhodnou digestoř nemusí být tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. V nabídce je totiž tolik modelů a možností, že může být složité se v nich vyznat. Jako hlavním kritériem výběru se nám může zdát vzhled, ale nejdůležitější jsou technické parametry. Doporučujeme ponechat montáž digestoře na odbornících.
  • Digestoř, nebo také odsavač par, je domácí kuchyňský či laboratorní stroj, umožňující odsávání nežádoucích plynných látek a par. V kuchyních se jedná o místa, kde probíhá tepelná příprava jídel (např. vaření, pečení, smažení, dušení).
  • Digestoře se v kuchyních používají zejména za účelem minimalizace zápachu, který může při přípravě jídel vznikat.
  • Mají zde také význam pro snižování vlhkosti ovzduší, neboť odsávají vodní páry – vysoká vlhkost vzduchu totiž může mít negativní zdravotní dopady na osoby, které se v tomto prostředí pohybují; navíc může zapříčinit plesnivění potravin nebo zařízení a stěn kuchyně. Při smažení také částečně odvádějí vypařovaný olej, čímž zejména v restauračních kuchyních omezují jeho postupné usazování na nábytku a stěnách.

  • Tradiční typ s odtahovým potrubím, které vede buď skrz stěnu ven, nebo do komína. Je účinnější a levnější, a tudíž doporučován, pokud je z technických důvodů možné jej použít.
  • Recirkulační typ s aktivním uhlíkovým filtrem, který nasátý vzduch přefiltruje a relativně čistý jej opět vypustí. Je méně účinný a dražší než první typ, navíc je nutné cca jednou za půl roku vyměnit filtr nebo jej umýt v myčce. Jde o určité nouzové řešení zejména pro kuchyně, které nemají digestoř na vnější zdi ani poblíž komína. Také se používají v pasivních domech (tam, kde je rekuperační jednotka), protože tradiční typ má ve většině případů vyšší výměnu vzduchu než rekuperační jednotka a při těsnosti objektu by mohla způsobit podtlak v místnosti. V dnešní době jsou vyráběny digestoře, které kombinují oba způsoby čištění vzduchu.

Hodinový manžel Praha si poradí nejen s montáží digestoře

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce