Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Oprava protékajícího kohoutku Praha

Poptat službu

Typické práce služby Oprava protékajícího kohoutku Praha

 • Oprava kapající baterie
 • Oprava kapajícího kohoutku
 • Oprava protékající přívodní hadičky
 • Oprava kapajícího napouštěcího ventilu

Protéká vám vodovodní kohoutek? Pro nás je oprava protékajícího kohoutku radostí.

Oprava protékajícího kohoutku Oprava kuchyňské baterie Oprava umyvadlové baterie

Protékání nebo kapání baterie může mít více příčin. Může být na vině:

 1. Vadná kartuše baterie (keramická vložka, která řídí tok vody a na ní se nasazuje madlo)
 2. Poškozené samotné tělo baterie (prasklé rameno nebo některá část těla vodovodní baterie)
 3. Poškozený/opotřebovaný ventil (kuželka), pokud vlastníte kohoutkovou vodovodní baterii

Typy vodovodních baterií podle umístění v domě:

 • Dřezové baterie – stojánkové; nástěnné (instalované na stěnu); s výsuvnou sprchou; pouze pro studenou vodu
 • Umyvadlové baterie – stojánkové; nástěnné; podomítkové (jejich využití nabízí značnou úsporu místa a komfortní ovládání); s výsuvnou sprchou; s bidetovou sprchou; pouze pro studenou vodu
 • Vanové baterie – nástěnné; podomítkové; na okraj van
 • Sprchové baterie – nástěnné; podomítkové
 • Bidetové baterie
 • Termostatické baterie – vanové; sprchové; umyvadlové; dřezové; bidetové
 • Kuchyňské baterie

Základní typy vodovodních baterií:

 • Pákové baterie – umožňuje mnohem lepší citlivost a nastavení vody. Pákové baterie jsou praktičtější, než kohoutkové, můžete s nimi manipulovat pouhou jednou rukou. Pákou se nastavuje jak tlak, tak i teplota vody. Kvalita pákové baterieje závislá zejména na kartuši, kterou tvoří dvě keramické destičky s otvory umístěnými proti sobě. Pomocí páky se jimi posouvá, otvory protéká voda a podle toho, jak pákou otáčíme a zdvíháme ji, regulujeme průtok vody.
 • Kohoutkové baterie – má oproti pákové baterii spotřebu vody vyšší až o 40%. Kohoutkové baterie jsou vhodné nad vanu, kdy při jejím napouštění nemusíte nastavovat optimální poměr teplé a studené vody. Jednoduše otočíte kohoutkem a napustíte horkou vodu. Jsou určené pro uživatele, kteří preferují klasické ovládání baterie samostatnými kohoutky.
 • Bezdotykové baterie – ovládají se přetrhnutím paprsku, s přednastavenou teplotou a tlakem vody.
 • Termostatické vodovodní baterie – umožňují nastavení stálé teploty vody. Použitím těchto baterií nemusíte mít obavu z náhlé změny teploty vody při sprchování. Další plus pro termostatické baterie je bezpečnost těchto baterií, hlavně pro rodiny s dětmi. Termostatické baterie mají bezpečnostní dětskou pojistku proti opaření. Na úchytu je naznačená teplotní škála a červeným tlačítkem se nastavuje požadovaná teplota. Tyto vodovodní baterie jsou po mnoho let testovány a drží si stále vysokou kvalitu. Perlátor míchá vodu se vzduchem, díky tomu je proud vody měkký, perlivý a též zamezuje nekontrolovanému kapání vody z kohoutku. Baterie je vyrobená z mosazného korpusu, který je broušený, následně leštěný, pokrytý vrstvou niklu a na konec dostatečnou vrstvou chromu.** Termostatické vodovodní baterie Standard**: představují standartní řada termostatických baterií s moderním designem a vysokou užitkovou hodnotou. Termostatické vodovodní baterie Classic: představují baterie zajímavého designu s vysokou užitkovou hodnotou. Termostatické vodovodní baterie Exclusive: představují výjimečnou řadu termostatických baterií s vysokou užitkovou hodnotou a nadčasovým designem.
 • Kuchyňské baterie – při výběru kuchyňské baterie je potřeba brát v úvahu různá hlediska, např. přívod vody, typ dřezu a design kuchyně. I když v dnešní době většinu nádobí umyje myčka, bez dřezu a kuchyňské baterie se žádná kuchyň neobejde.

Komunita Ferda to jsou kvalitní řemeslníci, kteří si poradí v každé situaci a své řemeslo mají rádi, proto se můžete s důvěrou obrátit na Ferdu a můžete si být jisti, že svou práci odvedou precizně a Vy budete bez starostí a nadmíru spokojeni.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce