Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Odstranění staré malby Praha

Poptat službu

Typické práce služby Odstranění staré malby Praha

  • Odstranění staré malby škrábáním
  • Úklid po škrábání staré malby

Malíři komunity Ferda poskytují nejen veškeré malířské služby, jako jsou malování pokojů, bytů, firem, provozoven, skladovacích prostor a menších prodejen ale také se před novou výmalbou postaráme o odstranění staré malby mokrým škrábáním.

FERDA poskytuje malířské služby převážně v Praze a blízkém okolí.

 odstranění staré malby Praha Malíři Praha Malíři pokojů

  • Každou zeď je zapotřebí čas od času obnovit a oživit novou výmalbou. Co ale s tím, pokud je na stěně již několik starých vrstev barvy a nátěr se drolí a odlupuje? Pak je nutné jí oškrábat, což je operace poměrně náročná na čas a hlavně na následný úklid.
  • Ne vždy je nutné starou malbu odstranit. Je-li na omítce málo starých vrstev, odstraňování slabší vrstvy je daleko náročnější. Starý nátěr nemusí být dostatečně zvětralý a proto bude špatně vsakovat vodu při namáčení před samotným škrábáním. Nátěr slabší vrstvy je proto vhodné odstranit jen v případě, že jste rozhodnuti pro nový štuk nebo tapetování. To malbu musíte bezpodmínečně odstranit. Je-li na omítce mnoho vrstev a místy se starý nátěr odlupuje, je nutno omítku oškrábat.
  • Pro dokonalé odstranění staré malby a následné vymalování máme potřebné vybavení. Kromě odstranění staré malby a následného vymalování se postaráme také o drobné opravy nerovností omítek, jako je například stěrkování nebo štukování
  • Namáčení provádíme malířskou štětkou a škrábání malířskou škrabkou, patentkou

Po předchozí dohodě s Vámi přijedeme na místo realizace, zkonzultujeme Vaši poptávku, stanovíme cenu a dohodneme případný termín realizace.

Malíři komunity Ferda Praha mají dlouholeté zkušenosti a dokáží je perfektně využít při realizaci nových zakázek

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce