Tapetování vliesových tapet

Tapetování vinylových tapet

Tapetování papírových tapet

Tapetování speciálních tapet

Tapetování hedvábných tapet

Tapetování novinovým papírem

Tapetování fototapet

Tapetování nábytku

Tapetování dveří

Lepení samolepících folií

Lepení samolepících tapet

Renovace samolepící folií

Tapetování novinovým papírem

Lepení bordur

Lepení plakátů

Penetrování podkladu

Seškrábání staré malby

Vyspravení povrchu stěn

 • Papírové tapety
 • Vinylové tapety
 • Vliesové tapety
 • Textilní tapety
 • Hedvábné tapety
 • Speciální tapety
 • Samolepící tapety

Orientační ceny, cena vždy závisí na tvaru plochy (počet výřezů, zaoblení, rohy, úkosy apod.), na kvalitě povrchu plochy.

 • Doprava k zákazníkovi: 250 Kč v Praze, mimo Prahu +10Kč/km
 • Vinylové tapety: 250 Kč/m² (podle typu tapety, stavu plochy, velikosti plochy, počtu výřezů apod.)
 • Vliesové tapety: 250 Kč/m² (podle typu tapety, stavu plochy, velikosti plochy, počtu výřezů apod.)
 • Textilní (hedvábné) tapety: 250 Kč/m² (podle typu tapety, stavu plochy, velikosti plochy, počtu výřezů apod.)
 • Papírové tapety: 250 Kč/m² (podle typu tapety, stavu plochy, velikosti plochy, počtu výřezů apod.)
 • Skleněnovláknité tapety: 250 Kč/m² (podle typu tapety, stavu plochy, velikosti plochy, počtu výřezů apod.)
 • Speciální zateplovací tapety: 300 Kč/m²
 • Speciální tapety (skupina těžkých tapet, kde můžou být prvky dřeva, rákosu, plastu, korku, kovu, skla apod.): od 250 Kč/m², cenu sdělíme po zhlédnutí typu tapety.
 • Bordury (lepené lepidlem i samolepicí): od 50 Kč za běžný metr, při polepu složitých tvarů, záhybů či oblouků apod.: od 70 Kč za běžný metr.
 • Fototapety: 300 Kč/m²
 • Samolepicí tapety/fólie: cenu určujeme po prohlídce nebo zaslání fotografií.
 • Odstranění staré malby či tapet: od 100 Kč/m² + doprava v Praze 250 Kč (cena je orientační, záleží vždy na stavu plochy, velikosti plochy a je potřeba vidět situaci na místě)
 • Penetrační nátěr: 50 Kč/m² + doprava v Praze 250 Kč (včetně materiálu)
 • Malířská vyrovnávací stěrka: 150 Kč/m²
 • Opravy/vyspravení trhlin, prasklin, poškození stěn: hodinová cena 400 Kč/hodina/1 řemeslník. Záleží na míře poškození, proto je potřeba vždy nejprve prohlídka pro sdělení ceny.
 • (Při měření tapetované plochy se vždy kalkuluje celá plocha m² bez ohledu zda jsou na ploše dveře, poličky, zásuvky, vypínače apod., toto je součástí započítávané tapetované plochy, jelikož tapetování plochy, která obsahuje jakékoliv výřezy, úhly, úkosy či nerovnosti, které je potřeba vyřezat, je časově i kvalitativně náročnější než tapetování čisté plochy bez jakýchkoliv překážek.)

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Tapetování v Praze a blízkém okolí

Plánujete tapetování ve Vašem bytě, kanceláři nebo prodejně, napište nám  a nebudete litovat. Zabýváme se tapetováním všech druhů tapet ať už se jedná o tapety papírové, vliesové, vinylové, textilní,  tapet hedvábných a v neposlední řadě oblíbených fototapet všech velikostí. Před novým tapetováním odstraníme tapety původní a dle vlastností povrchu penetrací, broušením či tmelením připravíme podklad pro samotné tapetování. V případě tapetování stěn, na kterých jsou ve více vrstvách staré výmalby, je zapotřebí tyto vrstvy odstranit škrábáním, i o to se postaráme.

Proč zvolit tapety a tapetáři

Tapetování je jeden z nejčastějších způsobů, jak osvěžit okoukaný interiér. Tapetování je také způsob, jak levně docílit imitace materiálů, které by nás jinak stáli mnohem více peněz. Mezi nejčastěji používané druhy tapet patří papírové, vliesové a vinylové. Další druhy tapet jsou fototapety s motivy ucelených obrazců či fotografií.

Zajímá Vás historie tapet nebo chcete vědět, jaké ještě existují druhy kromě těch nejpoužívanějších a z čeho se vyrábějí? Všechny potřebné informace naleznete „ZDE“

Jak vybrat tu správnou a ideální tapetu?

Je Vaším cílem interiér, ať už se jedná o prostory obytné či firemní, oživit, ozvláštnit, dodat elegantní vzhled?   V tom případě je využití tapet tou správnou volbou. A však předtím, nežli začnete procházet obchody s  neuvěřitelně širokou nabídkou tapet všemožných barev, vzorů a v neposlední řadě materiálů, je dobré se pořádně zamyslet nad několika faktory.
Například do jakých prostor bude tapeta určena, zda do obývacího pokoje, pokoje dětského, ložnice, kuchyně či koupelny nebo kanceláře, to Vás nasměruje k výběru materiálu z jakého jsou tapety vyrobeny.

Důležitým kritériem pro výběr ideální barvy a odstínu tapety je velikost tapetovaných prostor. Pro pokoje menších rozměrů doporučujeme tapety světlejších a jasnějších barev.

Kritérií pro správný výběr nejvhodnějších tapet je více, inspirací a výborným pomocníkem může být  prodejna Insipere-decor na Praze 3 s širokou nabídkou tapet od klasických, moderních, s dětskými motivy až po tapety luxusní od nejznámějších výrobců

inspire-decor.com

inspire-decor.cominspire-decor.com

inspire-decor.com

 

 

 

 

 

 

Navštivte kamennou prodejnu kde Vám odborníci ochotně a především dobře poradí s ideálním výběr i dle výše zmíněných kritérií.

Nedoporučujeme pro výběr a nákup tapet internetové obchody, tyto obchody Vám, jak se říká, neumožní si tapety osahat.

 

Tapetování kanceláře
Tapetování kanceláře
Tapetování koupelny a WC
Tapetování koupelny a WC
Tapetování samolepící fototapety
Tapetování samolepící fototapety
Tapetování v Kika Galerie Butovice
Tapetování v Kika Galerie Butovice

 

 

 

 

 

 

 

Tapetování novinovým papírem
Tapetování novinovým papírem
Tapetování vinylovou tapetou v bistru
Tapetování vinylovou tapetou v bistru
Tapetování a montáž poliček
Tapetování a montáž poliček
Tapetování vliesovou tapetou
Tapetování vliesovou tapetou

 

Nevíte kolik rolí budete potřebovat pro tapetování a jak si to spočítat ? „ZDE“ je pro Vás návod.

 

Kvalitní tapetování vyžaduje kvalitní podklad

Pokud vyžadujeme dokonalý vzhled tapetované plochy, je nutné aby podkladová plocha byla dokonale rovná a hladká, čím jemnější a tenčí tapeta, tím snadněji bude nerovnost tapeta kopírovat:

 • Očištění stěn od malých vyčnívajících nerovností či kamínků provedeme plechovou špachtlí, hrubším smirkovým papírem nebo brusnou stěrkou (VIDEO)
 • Oškrábání staré malby  provedeme navlhčením staré malby a oškrábáním plechovou špachtlí (VIDEO)
 • Jestliže jde odstranění starých tapet těžko, stěnu navlhčíme a poté opět seškrábeme plechovou stěrkou (VIDEO)
 • Malé nerovnosti zarovnáme vyrovnávací stěrkou nebo tmelem (VIDEO)
 • Při rozsáhlých nerovnostech nebo příliš drsném povrchu vyrovnáme celou stěnu vyrovnávací stěrkou
 • Před lepením tapet doporučujeme podklad natřít penetračním nátěrem, který plochu zcelí, sjednotí savost povrchu a lépe se poté aplikuje tapeta.

Řemeslníci komunity Ferda Praha mají dlouholeté zkušenosti nejen s tapetováním. Kontaktujte FERDU , on se o vše postará a vše potřebné zařídí.

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.

 

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...