Zdění zídek

Štukování

Pokládka dlažby

Pokládka obkladu

Nivelace

Rekonstrukce

Renovace

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Zednické práce Praha

Komunita řemeslníků Ferda umí jak malé zednické práce, jako opravy štuku, opravy omítky či stěn, tak větší jako pokládky dlažby a obkladů, vyrovnávání podlah i velké jako stavby příček, přestavby bytových jader nebo celkové rekonstrukce. Připravujeme podkladní beton, provádíme vnitřní i vnější omítky, začišťovací a doplňkové práce, pokládku zámkové dlažby, zateplování fasád, úpravu zdí, zdění z cihel, zdění z tvárnic, štukování, otlučení vápenné omítky, oškrabání malby na stěně, opravy starých komínů, vyzdívání nových komínů, spárování, bourací práce a další zednické práce. Zednické práce jsou jedním z mnoha řemesel, která pro Vás s precizností provedeme.

 

 

Rekonstrukce

Rozhodujete se pro rekonstrukci bytu nebo koupelny? Máme pro Vás několik tipů, čeho se při takové rekonstrukci vyvarovat. Pokud hledáte spolehlivé řemeslníky, jste na té správné adrese. Zařizujeme rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce zděných nebo panelových bytů a provádíme také rekonstrukce koupelen.

Rekonstrukce bytového jádra

Provádíme kompletní rekonstrukce bytového jádra a rekonstrukce koupelen. Pokud chcete rekonstrukci nechat provést zkušenými řemeslníky, pak jsme správnou volbou. Před započetím prací na rekonstrukci bytového jádra s Vámi rádi zkonzultujeme Vaše představy o budoucí podobě rekonstruované koupelny a WC.

 

 

Rekonstrukce bytu

Rozhodli jste se pro rekonstrukci vašeho bytu? Nechte ji provést našimi zkušenými řemeslníky. Provádíme kompletní rekonstrukce bytua to jak zděných, tak panelákových bytů. Na nás se můžete spolehnout. S námi ušetříte čas i peníze.

Rekonstrukce koupelny

Dosloužila Vám koupelna ve Vašem panelákovém bytě nebo domku? Ušetřete svůj drahocenný čas a svěřte rekonstrukci našim odborníkům. Poradí si se všemi náležitostmi, které do rekonstrukce koupelny patří.

 

 

Obkladačské práce

Je mnoho různých druhů a typů obkladů a výsledná cena práce za pokládku obkladů závisí na více faktorech, proto máme v ceníku uvedené určité rozpětí. Faktory, které ovlivňují cenu na m², za kterou se budou obklady provádět, jsou například velikost obkladu, tvar povrchu, kde se budou obklady provádět, počet záhybů, rohů nebo oblouků. Záleží také, zda a v jakém rozsahu budou použity okrasné prvky jako např. bordura, listela nebo bombato. Obklady a jejich pokládka je tím náročnější, čím je materiál dlažby tvrdší. Pokud chcete mít perfektně vypadající obklady, vyberte zkušené řemeslníky komunity Ferda a obklady ve Vašem objektu pro Vás budou dobrou vizitkou.

Pokládka dlažby

Kvalitně vám položíme jakýkoli druh dlažby. Pokládáme kamennou, betonovou, keramickou, zatravňovací nebo zámkovou dlažbu i jiné druhy dlažeb, jako například plastovou dlažbu aj.

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře , montáž sanitární techniky a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...