Montáže kuchyní Praha

Objednat službu

Typické práce služby Montáže kuchyní Praha

Montáž kuchyně Ikea  Montáž kuchyňských linek  Montáž kuchyňských skříněk  Montáž kuchyňské baterie  Montáž varné desky • Montáž kuchyňského dřezu  Montáž digestoří  Instalace spotřebičů

  

Zajistíme kompletní montáž kuchyňské linky včetně zapojení spotřebičů či vodovodní baterie. Smontujeme Vám kuchyň zakoupenou v kuchyňském studiu ale i kuchyň z nabídky obchodů s nábytkem například IKEA. Provádíme různé výřezy do kuchyňských desek například na dřez.

Kuchyně na míru Praha: nabízíme vám plánované kuchyňské linky na míru a dle vašich představ a prostorových dispozic. Kuchyně moderní i kuchyně rustikální, luxusní i designové.

Montáže kuchyňských linek nejen na míru

  • Montáž kuchyně není nijak výrazně složitá. Přesto můžete mít důvod přenechat montáž kuchyně odborníkům, například z důvodu úspory Vašeho času. 
  • Před samotnou montáží kuchyně by měli být hotové veškeré instalatérské práce, zavedení elektrické energie a plynu. Instalatérské práce i zavedené elektrické energie a plynu provedou naši instalatéři a elektrikáři plynaři. Poté je možné začít se samotnou montáží kuchyně. Nejdříve odstraníme veškeré nerovnosti na stěnách a podlaze a můžeme přejít na montáž skříněk a zásuvek. Smontované skříňky si je v kuchyni potřeba uspořádat podle toho, jak se budou připevňovat.

Obměňujete mimo kuchyňské linky i jiné zařízení bytu? Postaráme se montáž nábytku, montáž sprchového koutu a jiné montážní a instalační práce.

Řemeslníci komunity Ferda mají rádi svou práci, jsou zkušenými profesionály a proto si můžete být jisti, že svou práci odvedou na jedničku a Vy budete bez starostí a nadmíru spokojeni.

Objednejte službu nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Objednat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Objednat službu

Objednejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce