Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Montáže kuchyní Praha

Poptat službu

Typické práce služby Montáže kuchyní Praha

Montáž kuchyně Ikea  Montáž kuchyňských linek  Montáž kuchyňských skříněk  Montáž kuchyňské baterie  Montáž varné desky • Montáž kuchyňského dřezu  Montáž digestoří  Instalace spotřebičů

Montáže kuchyní Praha Montáže kuchyňských linek Praha Montáž kuchyňských spotřebičů

Zajistíme kompletní montáž kuchyňské linky včetně zapojení spotřebičů či vodovodní baterie. Smontujeme Vám kuchyň zakoupenou v kuchyňském studiu ale i kuchyň z nabídky obchodů s nábytkem například IKEA. Provádíme různé výřezy do kuchyňských desek například na dřez.


Kuchyně na míru Praha: nabízíme vám plánované kuchyňské linky na míru a dle vašich představ a prostorových dispozic. Kuchyně moderní i kuchyně rustikální, luxusní i designové.


Montáže kuchyňských linek nejen na míru

  • Montáž kuchyně není nijak výrazně složitá. Přesto můžete mít důvod přenechat montáž kuchyně odborníkům, například z důvodu úspory Vašeho času. 
  • Před samotnou montáží kuchyně by měli být hotové veškeré instalatérské práce, zavedení elektrické energie a plynu. Instalatérské práce i zavedené elektrické energie a plynu provedou naši instalatéři a elektrikáři plynaři. Poté je možné začít se samotnou montáží kuchyně. Nejdříve odstraníme veškeré nerovnosti na stěnách a podlaze a můžeme přejít na montáž skříněk a zásuvek. Smontované skříňky si je v kuchyni potřeba uspořádat podle toho, jak se budou připevňovat.

Obměňujete mimo kuchyňské linky i jiné zařízení bytu? Postaráme se montáž nábytku, montáž sprchového koutu a jiné montážní a instalační práce.

Řemeslníci komunity Ferda mají rádi svou práci, jsou zkušenými profesionály a proto si můžete být jisti, že svou práci odvedou na jedničku a Vy budete bez starostí a nadmíru spokojeni.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce