Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Tapetování novinovým papírem Praha

Poptat službu

Typické práce služby Tapetování novinovým papírem Praha

Částečný polep stěn novinovým papírem Celkový polep stěn novinovým paírem• Dekorační polep dveří novinovým papírem •Dekorační polep nábytku novinovým papírem

Nabízí se několik možností a způsobů, jak využít novinový papír. Jedním z nejčastěji využívaným je tapetování. Máte doma sbírku starých novin? Nevyhazujte je a realizujte svůj sen  a představu o stylovém designu interiéru. Tapetování starými novinami je stylové a vždy originální řešení pro oživení a zkrášlení interiéru

tapetování novinovým papírem tapety tapetáři praha

S inspirací a k následné realizaci Vašich nápadů výborně poslouží celá řada fotografií z celého světa, z míst a interiérů, kde se pro tapetování novinovým papírem rozhodli.

Ideální povrchy pro tapetování novinovým papírem

  • cihlová zeď, betonové panely
  • sádrokartonové desky a umakart
  • dřevotřískové OSB desky, desky CETRIS

Vhodnost použití

  • pro částečný či celoplošný polep stěn v obývacích a dětských pokojích, ložnicích, kancelářích nebo pro dekorační polep dveří a nábytku.

Potřebné úpravy před tapetováním

Před samotným tapetováním novinovým papírem je zapotřebí nejdříve šetrně odstranit tapetu původní a dle vlastností povrchu stěny použijeme penetrací a následným broušením případně tmelením, připravíme podklad pro  tapetování. Pokud se jedná o stěnu, která byla v minulých letech vícekrát vymalována, je zapotřebí vrstvy starých barev nejdříve odstranit škrábáním.


Tapetáři komunity řemeslníků FERDA využívají dlouholetých zkušeností s tapetováním nejen novinovým papírem k realizaci nových zakázek.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce