Malování bílou barvou i malování odstínem: ceny stanovujeme zpravidla po prohlídce místa nebo po upřesnění velikosti plochy, stavu podkladu, zda je potřeba původní malbu odstranit, zda bude potřeba penetrace, zda je potřeba odsunout či demontovat nábytek/příslušenství/zařízení, zda je potřeba zakrytí atd.

Provádíme odstraňování starých maleb, opravy/vyspravení trhlin, prasklin, penetrace, malování malých i rozsáhlých ploch (klasickou metodou nebo profesionálním stříkacím zařízením).

Rádi se k Vám přijedeme podívat (v Praze zdarma).

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Odstranění staré malby Praha

Malíři řemeslnické komunity FERDA poskytují nejen veškeré malířské služby, jako jsou malování pokojů, bytů, firem, provozoven, skladovacích prostor a menších prodejen ale také se před novou výmalbou postaráme o odstranění staré malby mokrým škrábáním. Každou zeď je zapotřebí čas od času obnovit a oživit novou výmalbou. Co ale s tím, pokud je na stěně již několik starých vrstev barvy a nátěr se drolí a odlupuje? Pak je nutné jí oškrábat, což je operace poměrně náročná na čas a hlavně na následný úklid.

Ne vždy je nutné starou malbu odstranit. Je-li na omítce málo starých vrstev, odstraňování slabší vrstvy je daleko náročnější. Starý nátěr nemusí být dostatečně zvětralý a proto bude špatně vsakovat vodu při namáčení před samotným škrábáním. Nátěr slabší vrstvy je proto vhodné odstranit jen v případě, že jste rozhodnuti pro nový štuk nebo tapetování. To malbu musíte bezpodmínečně odstranit. Je-li na omítce mnoho vrstev a místy se starý nátěr odlupuje, je nutno omítku oškrábat.

Pro dokonalé odstranění staré malby a následné vymalování máme potřebné vybavení. Kromě odstranění staré malby a následného vymalování se postaráme také o drobné opravy nerovností omítek, jako je například stěrkování nebo štukování

Namáčení provádíme malířskou štětkou a škrábání malířskou škrabkou, patentkou

Odstranění staré malby

 

Po dohodě zkonzultujeme Vaši poptávku na odstranění staré malby a nové vymalování, vypracujeme nabídku, stanovíme cenu a dohodneme případný termín realizace. FERDA poskytuje malířské služby převážně v Praze a blízkém okolí.

 

Malíři komunity řemeslníků FERDA Praha ovládají perfektně své řemeslo mají dlouholeté zkušenosti s malířskými pracemi. Kontaktujte nás a my se o vše postaráme.

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...