Moderní kuchyně na míru

Klasické kuchyně na míru

Kuchyňské linky na míru

Kuchyně na míru

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

Kuchyně na míru Praha

Rozhodli jste se pro výměnu staré kuchyňské linky za novou? Potřebujete kuchyňskou linku do atypického prostoru?

Kuchyně na míru v Praze a okolí: nabízíme vám plánované kuchyňské linky a kuchyně na míru  s následnou montáží, instalací a zapojením spotřebičů.  Zhotovíme kuchyně moderní i kuchyně rustikální, luxusní i designové. Hledáte-li moderní kuchyň na míru, jste na správné adrese. Kuchyně na míru je pro vás to nejlepší řešení, jak si zařídit kvalitně moderní a luxusní kuchyň podle vlastních představ za rozumnou cenu. Vyrábíme kvalitní kuchyně podle přání zákazníka. Kuchyně na míru vyrábíme z kvalitních a ověřených materiálů a vždy se snažíme, aby byla naprostým originálem.


Stačí nám základní rozměry prostoru pro zabudování kuchyňské linky a my vám vytvoříme návrh sestavy, který by splnil vaši představu, případně provedeme zaměření přímo u vás. Poradíme vám nejen s tvarem kuchyňské linky a barevnými kombinacemi, ale vypracujeme pro vás i plán instalací spotřebičů.

Kuchyň je místnost, které je přikládána velká důležitost. Není již pouze vysloveně funkčním prostorem, ale další obytnou místností, ve které se nejenom vaří a konzumuje, ale která je i místem setkávání s přáteli, příjemného posezení, oslav a her dětí. K zařizování nové kuchyně byste tedy měli přistupovat zodpovědně, poradit se v kruhu rodinném a také s odborníky, kteří vám navrhnou kuchyň na míru.


Materiály používané k výrobě

Materiálem používaným k výrobě kuchyňského nábytku bylo původně dřevo, obvykle bukové či dubové. Později, s nástupem masívní průmyslové výroby se začala používat tzv. laťovka.

V sedmdesátých letech 20.století zažila svou chvíli slávy kovová kuchyňská linka. Kovové resp. plechové provedení se však nesetkalo s přílišným nadšením uživatelů.

V dnešní době je nejběžnějším materiálem použitým na výrobu kuchyňských linek laminovaná dřevotřísková deska DTD v kombinaci s MDF deskami.

Nepřeberné množství stále nových dezénů a barev nabízí bytovému architektu na výběr tisíce variant provedení. Pracovní desky se vyrábějí převážně z laminované DTD desky se zaoblenou MDF hranou. S postupem nových technologií začala být dostupná technologie výroby pracovních desek z umělého kamene. Jedná se o materiály založené na kompozitní směsi přírodního kameniva a syntetické (umělé) pryskyřice, mezi které patří směs přírodního kameniva a pryskyřice nebo směs přírodního kameniva a polyesterové pryskyřice. Novým přírodním materiálem pro výrobu pracovních desek je ušlechtilý beton.


Řemeslníci komunity Ferda Praha mají dlouholeté zkušenosti nejen s výrobou a montáží kuchyní na míru. Obraťte se na nás s konzultací. Montáže kuchyňských linek a kuchyně na míru jsou jednou z mnoha služeb, kterou Vám můžeme nabídnout. Provádíme také např. montáže nábytku a bytového zařízení. Napište nám nebo zavolejte a my se o vše postaráme.

Nevíte si rady s jakýmkoli  problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexních služeb hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...