Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Čištění koberců Praha

Poptat službu

Typické práce služby Čištění koberců Praha

Čištění koberců  Čištění bytových koberců  Čištění koberce v kanceláři  Čištění koberce v provozovně  Čištění běhounu •Čištění zátěžových koberců  Čištění venkovních koberců  Čištění perských koberců  Čištění vyšívaných koberců  Čištění koberečků automobilů

čištění koberců PRAHA čištění koberců PRAHA čištění koberců PRAHA

Potřebují koberce ať už ve Vaší kanceláři, provozovně či domácnosti vyčistit, vydezinfikovat, impregnovat či hloubkově a antibakteriálně vyčistit? Pak jsme tu právě pro Vás, využijte naši službu čištění koberců. Naše služby čištění jsou na profesionální úrovni a čištění koberců provádí profesionální lidé s profesionálními kvalitními nástroji.

Jedním ze strojů používaných zejména na čištění koberců a čištění čalounění je např. model KARCHER PUZZI 100 10/1


Základní rozdělení čištění koberců:

Suché čištění koberců

  • Suché čištění koberců je čištění bez použití vody, toto čištění tedy zahrnuje všechny způsoby čištění, kde se pro odstranění špíny a nečistot nepoužívá voda.
  • Pokud je koberec znečištěný běžným používáním, tzn. nejsou na koberci viditelné skvrny a znečištění, která se odlišují od zbytku kobercového materiálu, je zpravidla dostačujícím řešením pravidelné čištění některým ze standardních výkonných vysavačů.
  • Pokud se ale chceme zbavit silných, viditelných nečistot a skvrn, bakterií, plísní, roztočů, alergenů nebo pachů, které nejsme schopni odstranit běžným "luxováním" či použitím neprofesionálních (domácích) čistících prostředků, pak je vhodné použít profesionální techniku a profesionální prostředky.
  • Profesionální suché čištění koberců se zpravidla používá u údržby citlivých materiálů, kde nelze použít vodu, nebo tam, kde vodu použít nechceme, abychom mohli kobercový povrch co nejrychleji po vyčištění používat nebo např. v případech kdy mohou být pod kobercem citlivá zařízení, elektronická zařízení apod.
  • Metoda suchého čištění koberců používá jako čistící extrakt chemické rozpouštědlo nebo rozpouštědlo na přírodní bázi.

Princip - na čištěný koberec se nanese čistící granulát a pomocí k tomu určeného přístroje se vpraví do povrchu koberce, nechá se určitou dobu působit a poté se strojově zpět odsaje.

Na základní princip suchého čištění koberců se můžete podívat ZDE


Mokré čištění koberců

  • Mokré čištění koberců značí všechny metody čištění kobercových krytin, kde je pro čištění použita voda. U profesionálního čištění koberců máme zpravidla na mysli použití profesionálních strojů a profesionálních čistících prostředků a tato metoda čištění koberců nese název podle svého principu fungování "extrakční čištění koberců".

Princip - čistící roztok (voda smíchaná s čistícím roztokem) se pod tlakem vháněn do vláken čištěného koberce, kde roztok nečistoty rozpustí a ihned je roztok s rozpuštěnými nečistotami odsáván zpět do sběrné nádoby.

Na základní princip suchého čištění koberců se můžete podívat ZDE


Vaše koberce zbavíme všech nečistot

  • Při čištění koberců odstraňujeme skvrny, fleky, vosky, silná zvířecí znečištění a pachy, desinfikujeme, odstraňujeme mastnoty a nečistoty a aplikujeme ochranné impregnace proti špíně a vodě.

Zajímá Vás historie koberců nebo jaké existují druhy koberců? To vše naleznete ZDE


Komplexní úklidové služby jsou jen jednou z mnoha služeb, které Vám nabízíme. 

Poptáváte úklidové služby před nastěhováním do nových prostor? Pošlete poptávku na službu stěhování a my se o vše postaráme.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce