Stěhování bytů Praha

Stěhování domů Praha

Stěhování firem Praha

Stěhování těžkých břemen Praha

Stěhování Praha

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Stěhování Praha

Stěhování domů, bytů, firem, těžkých břemen a další. Stěhování je pro nás radost. Nezatěžujte se hledáním kamarádů a známých, kteří vám pomohou, půjčováním a sháněním velkého auta. Nemáte zapotřebí plýtvat drahocennou dovolenou, pro několik hodin fyzicky náročné práce, dovolenou a volné dny si máte užít a využít pro odpočinek. Poskytujeme služby týkající se stěhování v Praze.

Stěhování je jednou z mnoha služeb, kterou Vám můžeme nabídnout. Provádíme také např. montáže nábytku a bytového zařízení. Je potřeba před nastěhováním do nových prostor uklidit? Napište nám nebo zavolejte a my se o vše postaráme, poskytujeme komplexní úklidové služby.

Nevíte si rady s jakýmkoli  problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexních služeb hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...