O nás Přidejte se k nám

Úpravy terénu

Poptat službu

Rovnání a svahování terénu / Rozhrnování zeminy / Hutnění zeminy / Čištění pozemků a likvidace pařezů / Odvoz suti a odpadu / Finální úpravy povrchů / Terénní úpravy pozemků /Terénné úpravy zahrad / Svahovací práce / Budovaní elektropřípojek / Čištění lesních a příjezdových cest / Čištění příkopů podél cest a silnic

   

 

Terénní úpravy hrubé a jemné

Hrubé terénní úpravy

Jsou to úpravy, které vyžadují větší úsilí a zpravidla i mechanizaci/těžkou stavební techniku. Mezi takové úpravy můžeme zařadit např. hloubení základů bazénů, jímek, hloubení terénu pro zahradní jezírka, výškové členění terénu a tvarové modelování terénu, spádování terénu. Někdy také může být potřeba odstranit svrchní neúrodnou vrstvu zeminy a navozit úrodnější a nevyčerpanou zeminu, nebo odstranit svrchní travnatý povrch nebo vytvořit chodníček.

Můžeme tam také zařadit práce, které souvisí s čištěním pozemku, např. čištění od různého druhu odpadu, odklizení stavebního odpadu, odklizení od kamenů a sutin, čištění od náletových dřevin nebo odstraňování dřevin a likvidace či přesazování různých dřevin.

Jemné terénní úpravy

Mezi takové úpravy patří operace, které už pouze dolaďují konečný vzhled terénu a zahrad, při takových úpravách už není potřeba těžká technika ani mechanizace, ale pouze lidská síla a jde např. o úpravu terénu různými ručními mechanickými nástroji, čištění zeminy od drobných nečistot, kamenů nebo náletových dřevin, odplevelení zeminy apod.

 

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

- naprostá spokojenost , pan malíř je šikovný a precizní , vymalování pokoje bylo výborné a cena také dobrá

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce