Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Reference

 

reference ferda komunita  Reference na email


S opravou jsem spokojen, seriózní a vstřícné jednání. Tak si představuji služby. S pozdravem O. Velký (přijato 04.09.2017).


Toto byla má první zkušenost se službami FERDY a s radostí musím konstatovat, že to byla zkušenost výborná. Pan Marek Liba provedl opravu stojací lampy, k čemuž dodávám. Nešlo tedy o běžnou opravu. Pan Liba musel improvizovat a najít způsob jak poškozenou část opravit. Bylo vidět, že pracuje se zaujetím a profesionálně, takže nesnadnou opravu zdárně dokončil. Jde o lampu více než 15 starou, je to nestandartní typ, dovezený přítelem z Francie. A k tomu navíc: je to člověk příjemný, vystupuje vůči zákazníkovi mile a ochotně, což je důležitá vlastnost. Souhrn: s Vaší firmou a prací pana Liby jsem vysoce spokojen – Vám i jemu dík! S pozdravem, MUDr. Ivo Miler (přijato 21.12.2016).


 

S komunikací p.Liby, perfektním přístupem, dodržením termínu, s jeho profesionální a velice kvalitní prací , jsem byl velice spokojen.Jeho práci úplné doporučuji. O.Leimer. (přijato 13.02.2018).

 


 

Vážený pane Libo, moc děkujeme. Paní Kučerová je úžasná, milá a má zlaté ruce. Medvídka již máme zpět a vypadá úžasně :-) :-) :-) :-)  (přijato 02.11.2017).

 


 

NejŘemeslníci.cz

Byla jsem maximálně spokojena! Odjeli jsem na týden na hory a vrátili jsme se do bytu s renovovanou koupelnou a kuchyňskou linkou. Vše proběhlo bez problémů a dle dohody. Rozhodně doporučuji!

Příjemné a rychlé jednání i kvalitně odvedená práce. Rozhodně doporučuji.

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

všechny reference na NejRemeslnici.cz

Firmy.cz

Dobrý den, po oslovení aspoň desítky hodinových manželů, kde jsem neuspěla, jsem našla "Ferdu", kde byli ochotní přijet udělat i drobnosti. Práce byla perfektně odvedena. Příště už nebudu chtít nikoho jiného. Vyzkoušejte a dáte mi za pravdu.

Hezký den, výborné, kvalitní a rychlé služby. Příjemní lidé, vstřícne chování a rychlé jednání. Vřele všem doporučuji. S úctou ah.

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

všechny reference na Firmy.cz

Facebook

Vaši firmu mohu jen doporučit. Obrátila jsem se na Vás již několikrát (a určitě ne naposledy) a pokaždé můžu pochválit přesnost, pečlivost, rychlé jednání. Díky

Naprosto bezproblémová domluva, flexibilní přístup a velká pomoc v situaci, kdy bych nad tím sama zaplakala. Pánové byli moc šikovní a ochotní. Takže díky!

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji

všechny reference na Facebooku

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce