O nás Přidejte se k nám

Reference

NejŘemeslníci.cz

Byla jsem maximálně spokojena! Odjeli jsem na týden na hory a vrátili jsme se do bytu s renovovanou koupelnou a kuchyňskou linkou. Vše proběhlo bez problémů a dle dohody. Rozhodně doporučuji!

Příjemné a rychlé jednání i kvalitně odvedená práce. Rozhodně doporučuji.

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

všechny reference na NejRemeslnici.cz

Firmy.cz

Dobrý den, po oslovení aspoň desítky hodinových manželů, kde jsem neuspěla, jsem našla "Ferdu", kde byli ochotní přijet udělat i drobnosti. Práce byla perfektně odvedena. Příště už nebudu chtít nikoho jiného. Vyzkoušejte a dáte mi za pravdu.

Hezký den, výborné, kvalitní a rychlé služby. Příjemní lidé, vstřícne chování a rychlé jednání. Vřele všem doporučuji. S úctou ah.

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Bourací a výkopové práce

Firma Ferda naprosto perfektní. Do cca. 2 hodin po zadání do jejich online poptávkového systému se mi ozval řemeslník, s kterým jsem se okamžitě domluvil na výkopových pracích pro bazén na mé zahradě. Parta čtyř kopáčů stihla práci zrealizovat o dva dny dříve, takže jsme se ještě na místě domluvili na tom, že třetí den udělali zaštěrkování a betonovou desku. Obrovská spokojenost. Mohu jen doporučit. Děkuji. (Petr Horák)

Jarka Plecitá

- naprostá spokojenost , pan malíř je šikovný a precizní , vymalování pokoje bylo výborné a cena také dobrá

všechny reference na Firmy.cz

Facebook

Vaši firmu mohu jen doporučit. Obrátila jsem se na Vás již několikrát (a určitě ne naposledy) a pokaždé můžu pochválit přesnost, pečlivost, rychlé jednání. Díky

Naprosto bezproblémová domluva, flexibilní přístup a velká pomoc v situaci, kdy bych nad tím sama zaplakala. Pánové byli moc šikovní a ochotní. Takže díky!

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji

všechny reference na Facebooku

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce