Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Oprava WC Praha

Poptat službu

Typické práce služby Oprava WC Praha

 • Oprava protékajícího WC
 • Oprava nepřitékající vody do nádržky
 • Oprava netěsnící odpadové trubky WC
 • Oprava sifonu
 • Výměna přívodní hadičky k WC
 • Výměna napouštěcího plováku v nádržce
 • Výměna napouštěcího/vypouštěcího ventilu

 Oprava WC Praha Opravy WC Praha Instalatéři Praha

Oprava WC Praha v domácnostech a provozovnách zkušenými instalatéry

Poradíme si s veškerými problémy a závadami na WC všech typů ať už se jedná o WC kombi, závěsné či stojící.


Princip sifonu:

 • Sifon je vodní uzávěr, zpravidla zabudovaný v porcelánové záchodové míse, který zabraňuje úniku zápachu z kanalizace. Obvykle je viditelná jako ohnutá roura vyčnívající zezadu. Za normálního stavu mísa obsahuje malé množství vody, které stačí na vytvoření vzduchového uzávěru v sifonové rouře.
 • Po spláchnutí se do mísy dostane rychle takové množství vody, které způsobí dostatečný proud k zaplnění sifonu, což vede k vyprázdnění obsahu mísy. Proud se zastaví, když hladina kapaliny v míse klesne pod první oblouk sifonu, což vede k obnovení základního stavu.

Princip plováku:

 • Plovák je připevněn k páce, která je volně uchycena ke kohoutku, který vede do nádoby. Pokud je páka ve vodorovné poloze, je přívod vody uzavřen. Na plovák působí vztlaková síla, která drží plovák na hladině, tudíž je páka ve vodorovné poloze.
 • Po spláchnutí hladina vody klesá a s ní i plovák, který táhne jeden konec páky dolů, a tím se uvolní přívod vody. Nádoba se napouští a hladina vody stoupá. Vztlaková síla, která působí na plovák, ho tlačí směrem nahoru, páka se dostává do vodorovné polohy, a tím je přívod vody uzavřen.

Instalatéři komunity Ferda mají dlouholeté zkušenosti s opravou WC v domácnostech či provozovnách. Poradíme si s veškerými instalatérskými pracemi, výměnou kuchyňské baterie, výměnou sprchového koutu a jiné? Vyřešíme Vaše problémy s vodou, topením, plynem. Naši instalatéři si poradí s rozvody a opravami vody nebo s čištěním odpadů. Provádíme také vyhledání úniku vody ve vodovodech nebo topení.


Instalatéři komunity Ferda mají rádi svou práci, jsou zkušenými profesionály a proto si můžete být jisti, že svou práci odvedou na jedničku a Vy budete bez starostí a nadmíru spokojeni.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce