O nás Přidejte se k nám

Demolice domů

Poptat službu

Demolice domů / Demoliční práce / Ruční bourání / Demolice pomocí mechanizace / Demolice a strhávání zdí / Demolice základů / Demolice stavebních konstrukcí / Demolice staveb 

  

  

Demolice domu, garáže, chaty nebo jiných stavebních objektů

Demolice znamená bourání stavby jakéhokoliv rozsahu, od malých staveb jako garáže nebo chatky až po velké stavební objekty jako jsou mosty, domy, různé chladící věže, komíny nebo výškové budovy.

Základní rozdělení podle způsobu demolice

Demolice ruční

  • K demolici se využívá pouze lidská síla. Je to zpravidla u malých staveb, nebo u staveb či objektů, kde je těžké dostat nějakou mechanizaci.

Demolice lehkou nebo těžkou mechanizací

  • Lehká mechanizace - K demolici se využívá různá hydraulická, benzínová nebo elektrická kladiva, vrtací kladiva, hydraulické pily apod.
  • Těžká mechanizace - K demolici se využívá různá těžká hydraulická, benzínová nebo elektrická kladiva, vrtací kladiva, hydraulické pily, hydraulické nůžky, různé nakladače, rypadla, bagry s hydraulickými kladivy nebo drapáky apod.

 

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Firma Ferda naprosto perfektní. Do cca. 2 hodin po zadání do jejich online poptávkového systému se mi ozval řemeslník, s kterým jsem se okamžitě domluvil na výkopových pracích pro bazén na mé zahradě. Parta čtyř kopáčů stihla práci zrealizovat o dva dny dříve, takže jsme se ještě na místě domluvili na tom, že třetí den udělali zaštěrkování a betonovou desku. Obrovská spokojenost. Mohu jen doporučit. Děkuji. (Petr Horák)

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce