Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Čištění odpadu Praha

Poptat službu

Typické práce služby Čištění odpadu Praha

 • Čištění kuchyňského odpadu
 • Čištění koupelnového odpadu
 • Čištění kanalizace
 • Čištění odpadu WC
 • Čištění odpadu bidetu
 • Čištění odpadu sprchového koutu
 • Čištění odpadů v restauraci
 • Čištění odpadů v provozovnách a firmách
 • Čištění odpadu v bytě a domácnosti

 čištění odpadu Praha čištění odpadu v Praze Instalatéři Praha

Způsoby čištění a možné příčiny ucpaného odpadu

Ucpaný odpad je možné zprůchodnit několika způsoby. Vždy je samozřejmě dobrá prevence, abychom se do takové situace nedostali, je proto vhodné používat sítko, aby se větší pevné části nečistot nedostali do odpadu a také je užitečné jednou za čas vyčistit sifon.

 1. V první řadě může být příčinou znečištěný sifon umyvadla, vany či kuchyňského dřezu, který je potřeba rozebrat a vyčistit.
 2. Druhou častou příčinou je nedostatečný spád potrubí odpadu, voda pak nemá dostatečnou rychlost a tlak aby nečistoty, které sebou nese odnesla až do septiku a nečistoty tak zůstávají na cestě v potrubí a ucpání je snazší.
 3. Pokud odpad ani sifon delší čas nečistíme a nebráníme odtoku nevhodného odpadu do potrubí, pak nám ani dobrý spád odtokového potrubí nezabrání ucpání. Jestliže máme sifon čistý a voda stále neodtéká, znečištění bude někde dále v potrubí. Většina domácností je vybavena gumovým zvonem, který střídavým stlačováním vytváří podtlak a může tak pomoci dát nečistoty do pohybu a uvolnit je.
 4. Dalším krokem, pokud Vám nepomůže ani tento zvon, je instalatérské protahovací pero, nebo některý silný čistící prostředek, jako například hydroxid sodný. Místo hydroxidu sodného lze také použít jako ekologickou variantu jedlou sodu, která se zalije octem, nechá chviličku působit a poté zalije horkou vodou.
 • Pokud jste vyzkoušeli všechny tyto metody a nedaří se Vám Váš odpad pročistit, nebo zkrátka jen nechcete trávit čas hledáním jak ucpání vyřešit a pak další čas samotným čištěním, obraťte se na nás. Máme zkušenosti a děláme to rádi, poradíme si i s Vašim odpadem!

  

Čištění kanalizace po celé ČR

 • Ať máte ucpaný domovní odpad nebo kanalizaci na jakémkoliv místě, poradíme si se zprovozněním. Naši pracovníci pracují s nejmodernějšími technologiemi, dokážou zjistit stav kanalizace kamerovým systémem a zhotovit Vám na požádání záznam. Samotné čištění odpadu provádíme profesionálním instalatérským protahovacím perem nebo elektrickým protahovacím perem.

Vyhledání úniku kapalin

 • Kromě čištění odpadu a kanalizací provádíme také vyhledání úniku kapalin (např. prasklý či poškozený odpad ve zdivu, vadné vodovodní potrubí, úniky kapalin ve výrobních halách, únik vody v bazénech, únik vody v podlahovém topení apod.). Vyhledávání úniku se provádí napuštěním potrubí speciálním inertním plynem  a poté detekcí úniku tohoto plynu.
 • Vyhledávání úniku tímto způsobem je vhodné zejména tam, kde není jasný přesný původ úniku a bylo by nutné provádět rozsáhlejší bourací práce.

Čištění odpadu v domácnostech, prodejnách a provozovnách

 • Instalatéři komunity Ferda mají dlouhé zkušenosti a čištění odpadů v domácnostech  či provozovnách je pro ně ve většině případů záležitost jedné hodiny. Ucpaný odpad a následné čištění odpadu nemusí být noční můra, nechte to na nás.
 • Poradí si s veškerými instalatérskými pracemi, vyřeší Vaše problémy s vodou, topením, plynem. Naši instalatéři si poradí s nefunkčním splachováním, s rozvody a opravami vody nebo s čištěním odpadů. Provádíme také vyhledání úniku vody ve vodovodech nebo topení. 

Instalatéři komunity Ferda mají rádi svou práci, jsou zkušenými profesionály a proto si můžete být jisti, že svou práci odvedou na jedničku a Vy budete bez starostí a nadmíru spokojeni.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce