Montáž postele

Montáž obývací stěny

Montáž poliček

Montáž sedačky

Montáž nábytku

Montáž kuchyně

Montáž komody

Montáž obývací stěny

Montáž kuchyňských dvířek

Montáž věšáku

Montáž konferenčního stolu

Montáž nábytku Ikea

Montáž nábytku Kika

Montáž nábytku Idea

 

 

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

Montáž nábytku Praha

Zajistíme Vám odbornou montáž nábytku přesně v tom rozsahu, v jakém budete potřebovat. Naši pracovníci jsou zkušení profesionálové a erudovaní nábytkáři. Montáž nábytku zvládnou v daleko rychlejším čase, a to díky svým bohatým zkušenostem a kvalitnímu vybavení. Dopřejte si díky nim radost z nově zařízené domácnosti dříve a ušetřete čas, který by Vám montáž nábytku zabrala. Naši pracovníci mají bohaté zkušenosti s montováním všech možných druhů a provedení nábytkových kusů a nezastaví je jakkoliv nejasný návod. Na montáž nábytku jsou prostě nejlepší a poradí si v každé situaci.

Montáž nábytku Praha šikovnými řemeslníky

Ačkoliv by se na první pohled často zdálo, že montáž nábytku Praha je rychlá a jednoduchá záležitost, pravdou je, že i při dobře vypracovaných plánech určitých výrobců nábytku, jako například Ikea je zkrátka potřeba montáži nábytku věnovat určitý čas. Samozřejmě že si svůj nábytek můžete doma nebo ve firmě sestavit sami, je ale otázka, zda Vám za to stojí utratit svůj čas, místo toho abyste se obrátili na zkušené řemeslníky.

Naši řemeslníci znají aktuální trendy, vědí jak na to a snaží si poradit ve všech situacích, navíc mají k dispozici vhodné profesionální nářadí. Práce jim tak jde hezky od ruky a žádný neočekávaný problém na místě je nezaskočí. Pro montáž nábytku Praha se na nás obraťte s důvěrou, jsme řemeslníci, kteří mají rádi svou práci.

Další domácí práce

Nemusíte být odborníky na domácí práce a přesto se s nimi nemusíte trápit. Nabízíme Vám kompletní servis o Vaši domácnost. Postaráme se o drobné opravy, instalatérské práce, malířské a natěračské práce, ale i o Vaši zahradu a zajistíme i na podzim potřebnou likvidaci listí a v zimě odklízení sněhu. S námi nemusíte být domácí kutilové. Díky nám můžete doma dělat vždy jen to, co máte nejraději. Nechte své starosti s údržbou a opravami na nás.

 

Poskytujeme komplexní služby hodinového manžela, který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek , opraví protékající/kapající kohoutek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.

 

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...