Montáž kuchyně Ikea

Montáž kuchyňských linek

Montáž kuchyňských skříněk

Montáž kuchyňské baterie

Montáž varné desky

Montáž kuchyňského dřezu

Montáž digestoří

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Montáž kuchyně Praha

Zajistíme kompletní montáž kuchyně včetně zapojení spotřebičů či vodovodní baterie. Smontujeme Vám kuchyň zakoupenou v běžně prodejní síti, ale i kuchyň zakoupenou například v IKEA. Provádíme různé výřezy do kuchyňských desek apod.

Montáž kuchyně Ikea

Montáž kuchyně z IKEA není nijak výrazně složitá. IKEA je proslulá svými montážními návody a s ním to hravě zvládnete. Přesto můžete mít důvod přenechat montáž kuchyně odborníkům, například z důvodu úspory Vašeho času. Předtím než započneme montáž kuchyně, bychom měli mít hotové veškeré instalatérské práce, zavedení elektrické energie a plynu. To jsou už činnosti, které byste zcela určitě měli nechat na odbornících. Instalatérské práce i zavedené elektrické energie a plynu provedou naši instalatéři a elektrikáři. Poté můžeme začít samotnou montáž kuchyně.Nejdříve odstraníme veškeré nerovnosti na stěnách a podlaze a můžeme přejít na montáž skříněk a zásuvek. Smontované skříňky si je v kuchyni potřeba uspořádat podle toho, jak se budou připevňovat.

Montáž všech typů kuchyní

Kromě montáží kuchyní IKEA vám dokážeme smontovat jakékoliv jiné typy, provedeme například montáž nábytku, montáž sprchového koutu či jiné montážní práce.

Výběr z dokončených prací:

Montáž kuchyňské linky
Montáž kuchyňské linky

 

Montáž kuchyňské linky a vzduchovodu digestoře
Montáž kuchyňské linky a vzduchovodu digestoře

 

Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
0Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...