Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Úklidové služby Praha

Poptat službu

Typické práce služby Úklidové služby Praha

Úklid domácnosti  Úklid kancelářských prostor  Úklid firmy  Úklid domu  Úklid bytu  Úklid kanceláře  Generální úklid bytu  Pravidelný úklid domácnosti  Úklid po malířích  Úklid sněhu

úklidové služby praha úklidová firma úklid domácnosti

Potřebujete ve Vašem bytě či domě provést generální úklid například před Vánoci? Žádný problém. Stejně tak se lze domluvit na pravidelném úklidu zcela a výhradně dle Vašich požadavků.

Úklid domácnosti Praha

  • Postaráme se o úklid vaší domácnosti ať je vaše domácnost v jakémkoli stavu. Jednorázový úklid, pravidelný či generální úklid. Zkušené paní a zodpovědný přístup.

Úklid kanceláří Praha

  • Pracovnice z komunity Ferda provedou kvalitní úklid malých i rozsáhlých prostor, postaráme se také o mnoho dalších záležitostí v oblasti údržby, s námi budete mít vždy o mnoho starostí méně.

Úklid bytu Praha

  • Na úklid bytů máme pracovité a zkušené paní, které si poradí v každé situaci. Spolehněte se na nás, staráme se o kvalitu našich členů a zajímá nás kladný výsledek po každé práci.

Úklid firmy Praha

  • Uklidíme po firemní oslavě, po malířích, provedeme běžný úklid jednorázově nebo pravidelně podle vašich potřeb a domluvy. Pošlete objednávku, pomůžeme vám!

Mytí oken Praha

  • Nedělejte si starosti s mytím oken, nechte to na nás. Provádíme mytí oken v bytech, domech, firmách, školkách a školách a postaráme se i o umytí výloh ve Vašem obchodě. Používáme profesionální přípravky a profesionální náčiní.

Čištění koberců Praha

  • Nechte si od nás profesionálně vyčistit koberec či jakoukoli textilii. Potřebujete vyčistit celý koberec nebo se jen zbavit jedné skvrny? Žádný problém. Provádíme hloubková vodní čištění, ale i čištění suchou cestou.

Čištění sedaček Praha

  • Čistíme sedací soupravy, křesla, židle, opěráky a madla, podsedáky, sedací vaky a pytle, matrace a čalounění obecně. Odstraňujeme skvrny, fleky, čmárance, impregnujeme proti zašpinění, provádíme hloubkové čištění nebo čištění na suché bázi.  Přenechte čištění našim zkušeným odborníkům.

Čištění čalounění Praha

  • Profesionálně vyčistíme Váš čalouněný nábytek, čalounění ve vašem autě a jiné. Čištění provádíme osvědčenými postupy buď hloubkovým mokrým čištěním nebo tzv. suchým čištěním. Máte na vašem čalounění skvrnu nebo flek a nevíte si rady s jeho odstraněním? Nechte to na nás!
  • Neexistuje téměř nic, co bychom nezvládli vyčistit. Splníme Váš specifický požadavek na čištění.

Úklid sněhu Praha

  • Úklid sněhu je jednou z našich úklidových služeb, kterou Vám nabízíme. Vyjdeme vstříc Vašim požadavkům tak, abyste měli vždy včas zajištěno odklizení sněhu při jednorázové kalamitě, nebo například při déletrvající sněhové pokrývce.

Komplexní úklidové služby jsou jednou z mnoha služeb, kterou Vám můžeme nabídnout. 

Poptáváte úklidové služby před nastěhováním do nových prostor? Pošlete objednávku na službu stěhování a my se o vše postaráme.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce