Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Oprava mikrovlnné trouby Praha

Poptat službu

Typické práce služby Opravy mikrovlnné trouby Praha

 • Oprava mikrovlnné trouby volně stojící
 • Oprava mikrovlnné trouby vestavné
 • Oprava mikrovlnné trouby kombinované
 • Oprava mikrovlnné trouby s manuálním ovládáním
 • Oprava mikrovlnné trouby s elektronickým ovládáním

 Opravy mikrovlnné trouby Praha Opravy elektrospotřebičů Praha Opravy Praha

Proč a kdy je vhodné opravy mikrovlnné trouby využít ?

 • Nejednou se stane, že na zakoupenou mikrovlnnou troubu ztratíme prodejní doklad nebo jej rovnou zahodíme a po delší době se elektrospotřebič porouchá a je potřeba jej dát do pořádku. V takových případech volíme mezi koupí trouby nové nebo hledáme provozovnu, kde tyto opravy provádí.
 • Při vyšší pořizovací ceně se oprava mikrovlnné trouby vyplatí, z širšího pohledu se ale může vyplatit i u elektrospotřebičů nižší hodnoty. Pokud uvažujeme o zakoupení nové mikrovlnné trouby, je vhodné zohlednit i vedlejší souvislosti, jako jsou například čas strávený hledáním a obstaráním nového vhodného výrobku a jeho montáží. Ne vždy totiž nový typ spotřebiče zapadne na své původní místo.

Jednoduché opravy elektrospotřebičů

 • Jako u všech ostatních elektrospotřebičů jsou u mikrovlnných trub některé závady jednoduché a rychle řešitelné, mezi tyto závady patří ve většině případů přepálená pojistka, uvolněný kontakt, přerušený nebo přepálený plošný spoj, poškozený spínač a podobně.
 • Opravy elektrospotřebičů jsou pak u takovýchto příčin nefunkčnosti poměrně jednoduché.

Složitější opravy elektrospotřebičů

 • Jsou ovšem také závady, které mohou vyžadovat více času.
 • Většina mikrovlnných trub je vyrobena v zahraničí a některé náhradní díly jsou těžko dostupné nebo nejsou dostupné vůbec. Pokud poškozený náhradní díl nelze za rozumnou cenu sehnat, snažíme se používat vhodné ekvivalenty, ve výjimečných případech však vhodná náhrada neexistuje a pak nezbývá než si zakoupit elektrospotřebič nový.

V komunitě FERDA se ale vždy snažíme závadu vyřešit, neváhejte nás proto pro opravu mikrovlnné trouby kontaktovat,  nejprve zjistíme jak se závada projevuje a nastíníme kde by se mohla nacházet orientační cena opravy a po Vašem zhodnocení můžeme začít s opravou.


Ferdova komunita to jsou kvalitní opraváři, kteří se zabývají opravami dlouhá léta a své řemeslo mají rádi, proto se v případě oprav můžete s důvěrou obrátit na Ferdu a můžete si být jisti, že svou práci odvedou precizně a Vy budete bez starostí a nadmíru spokojeni.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce