Odstranění staré malby Praha

Objednat službu

Typické práce služby Odstranění staré malby Praha

Odstranění staré malby škrábáním • Úklid po škrábání

Malíři komunity Ferda poskytují nejen veškeré malířské služby, jako jsou malování pokojů, bytů, firem, provozoven, skladovacích prostor a menších prodejen ale také se před novou výmalbou postaráme o odstranění staré malby mokrým škrábáním.

FERDA poskytuje malířské služby převážně v Praze a blízkém okolí.

   

  • Každou zeď je zapotřebí čas od času obnovit a oživit novou výmalbou. Co ale s tím, pokud je na stěně již několik starých vrstev barvy a nátěr se drolí a odlupuje? Pak je nutné jí oškrábat, což je operace poměrně náročná na čas a hlavně na následný úklid.
  • Ne vždy je nutné starou malbu odstranit. Je-li na omítce málo starých vrstev, odstraňování slabší vrstvy je daleko náročnější. Starý nátěr nemusí být dostatečně zvětralý a proto bude špatně vsakovat vodu při namáčení před samotným škrábáním. Nátěr slabší vrstvy je proto vhodné odstranit jen v případě, že jste rozhodnuti pro nový štuk nebo tapetování. To malbu musíte bezpodmínečně odstranit. Je-li na omítce mnoho vrstev a místy se starý nátěr odlupuje, je nutno omítku oškrábat.
  • Pro dokonalé odstranění staré malby a následné vymalování máme potřebné vybavení. Kromě odstranění staré malby a následného vymalování se postaráme také o drobné opravy nerovností omítek, jako je například stěrkování nebo štukování
  • Namáčení provádíme malířskou štětkou a škrábání malířskou škrabkou, patentkou

Po předchozí dohodě s Vámi přijedeme na místo realizace, zkonzultujeme Vaši poptávku, stanovíme cenu a dohodneme případný termín realizace.

Malíři komunity Ferda Praha mají dlouholeté zkušenosti a dokáží je perfektně využít při realizaci nových zakázek

Objednejte službu nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Objednat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Objednat službu

Objednejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce