Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Obkladači mozaika Praha

Poptat službu

Typické práce služby Obkladači mozaika Praha

Obklad mozaiky do koupelny  Obklad mozaiky do kuchyně  Obklad mozaiky na krb  Obklad mozaikou vnitřních ploch  Obklad mozaikou venkovních ploch  Obklady sloupů  Obklady členitých ploch  Obklady schodů  Obklad mozaikou v restauraci  Obklady mozaikou provozoven

 Obkladači mozaika Praha Obkladačské práce Praha Obkladači Praha

Výhody obkladu mozaikou

Výhodou obkladů z mozaiky je její dokonalá přizpůsobivost nerovnostem a atypickým tvarům podkladového povrchu. Zatímco dlaždice bychom museli složitě řezat, mozaikou obložíme obloukové a vlnité stěny, členité sloupky, zaoblené okraje nebo rohy velmi snadno a efektně.

Na mozaikový obklad je možné použít rozmanitý druh materiálů, od skla, kamene, dřeva a keramiky až po kov, korálky nebo například mušle.


Základní druhy mozaikových obkladů

  • Kamenná mozaika – přírodní materiály, nejčastěji mramor nebo břidlice, žula, pískovec, travertin, vápenec.
  • Keramická mozaika – vyrábí se lisováním, sušením a vypalováním mozaikových dílů. Dále se pak může upravovat nanášením glazury.
  • Skleněná mozaika – Vyrábí se vylisováním jednotlivých mozaikových dílů, pak jejich vylamováním a očištěním od zbytku skla. Jak může vypadat takový hrubý proces výroby se můžete podívat zde

Obklady a dlažby

Kromě obkladů mozaikou provádíme obklady standardními keramickými obklady, skleněnými obklady, plastovými obklady, obklady z přírodního kamene, z korku či jiných materiálů.

Pokládáme dlažby i obklady v interiérech i exteriérech, od velkoformátových dlažeb po mozaiku, ozvěte se a pomůžeme Vám!

Obkladači Ferdovi komunity mají rádi svou práci, a proto si můžete být jisti, že svou práci odvedou precizně a Vy budete bez starostí a nadmíru spokojeni.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme Vám.

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce