Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Kuchyně na míru Praha

Poptat službu

Typické práce služby Kuchyně na míru Praha

Moderní kuchyně na míru  Klasické kuchyně na míru  Kuchyňské linky na míru  Kuchyně na míru

kuchyně na míru montáže kuchyní kuchyně praha

Rozhodli jste se pro výměnu staré kuchyňské linky za novou? Potřebujete kuchyňskou linku do atypického prostoru?

Nabízíme vám plánované kuchyňské linky a kuchyně na míru  s následnou montáží, instalací a zapojením spotřebičů

Proč využít našich služeb?

 • Zhotovíme kuchyně moderní i kuchyně rustikální, luxusní i designové. Hledáte-li moderní kuchyň na míru, jste na správné adrese. Kuchyně na míru je pro vás to nejlepší řešení, jak si zařídit kvalitně moderní a luxusní kuchyň podle vlastních představ za rozumnou cenu. 
 • Vyrábíme kvalitní kuchyně podle přání zákazníka. Kuchyně na míru vyrábíme z kvalitních a ověřených materiálů a vždy se snažíme, aby byla naprostým originálem.
 • Stačí nám základní rozměry prostoru pro zabudování kuchyňské linky a my vám vytvoříme návrh sestavy, který by splnil vaši představu, případně provedeme zaměření přímo u vás. Poradíme vám nejen s tvarem kuchyňské linky a barevnými kombinacemi, ale vypracujeme pro vás i plán instalací spotřebičů.
 • Kuchyň je místnost, které je přikládána velká důležitost. Není již pouze vysloveně funkčním prostorem, ale další obytnou místností, ve které se nejenom vaří a konzumuje, ale která je i místem setkávání s přáteli, příjemného posezení, oslav a her dětí. K zařizování nové kuchyně byste tedy měli přistupovat zodpovědně, poradit se v kruhu rodinném a také s odborníky, kteří vám navrhnou kuchyň na míru.

Materiály používané k výrobě

 • Materiálem používaným k výrobě kuchyňského nábytku bylo původně dřevo, obvykle bukové či dubové. Později, s nástupem masívní průmyslové výroby se začala používat tzv. laťovka.
 • V sedmdesátých letech 20.století zažila svou chvíli slávy kovová kuchyňská linka. Kovové resp. plechové provedení se však nesetkalo s přílišným nadšením uživatelů.
 • V dnešní době je nejběžnějším materiálem použitým na výrobu kuchyňských linek laminovaná dřevotřísková deska DTD v kombinaci s MDF deskami.
 • Nepřeberné množství stále nových dezénů a barev nabízí bytovému architektu na výběr tisíce variant provedení.
 • Pracovní desky se vyrábějí převážně z laminované DTD desky se zaoblenou MDF hranou.
 • S postupem nových technologií začala být dostupná technologie výroby pracovních desek z umělého kamene. Jedná se o materiály založené na kompozitní směsi přírodního kameniva a syntetické (umělé) pryskyřice, mezi které patří směs přírodního kameniva a pryskyřice nebo směs přírodního kameniva a polyesterové pryskyřice.
 • Novým přírodním materiálem pro výrobu pracovních desek je ušlechtilý beton.

Řemeslníci komunity Ferda mají dlouholeté zkušenosti nejen s výrobou a montáží kuchyní na míru. Obraťte se na nás s konzultací.

Montáže kuchyňských linek a kuchyně na míru jsou jednou z mnoha služeb, kterou Vám můžeme nabídnout. 

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!
Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce