O nás Přidejte se k nám

Hodinový manžel Praha

Poptat službu

Montáž digestoře / Oprava elektrospotřebičů / Pokládka podlahy a dlažby / Montáž elektrospotřebičů / Oprava hraček / Renovace nábytků / Montáž garnýží / Oprava odpadu / Renovace oken a dveří / Montáž kuchyní / Oprava podlahy / Malování a tapetování / Montáž nábytku / Oprava svítidel / Zednické práce / Montáž sanitární techniky / Oprava topení / Čištění odpadu / Montáž sprchového koutu / Oprava WC / Montáž sprchové zástěny / Montáž sádrokartonu / Montáž svítidel / Montáž TV držáku

Hodinový manžel Praha Hodinový manžel https://www.volejferdu.cz/hodinovy-manzel-praha

Montáž nábytku Montáž doplňků Oprava žaluzií


Hodinový manžel Praha si poradí se všemi potřebnými pracemi a opravami v domácnosti, kanceláři, firmě, provozovně či na prodejně.

Dnes už se ale tento význam rozšířil a takový hodinový manžel si poradí opravdu s mnoha řemesly jak v domácnostech tak v kancelářích, barech nebo restauracích. Je to zkrátka člověk, který si dokáže poradit v každé situaci.

Hodinový manžel může provádět i práce většího rozsahu

Mezi nejběžnější drobné poptávané služby patří například montáž žaluzií, montáž nábytku, montáž kuchyně, instalace myčky nebo pračky či sušičky, montáž digestoře včetně odtahu nebo pouze zapojení odtahu, zapojení svítidla, zásuvek nebo vypínačů, opravy zavírání dveří nebo oken, opravy těsnění, seříznutí dveří kvůli drhnutí, výměna zámku nebo kování, různé druhy oprav skříní, postelí, židlí a ostatního nábytku, čištění odpadu a mnoho dalších.


Každá práce je specifická a proto je naceněna individuálně po dohodě se zákazníkem.

Hodinový manžel Praha pracuje v hodinové sazbě, ale může pracovat i za pevně stanovenou cenu, to vždy záleží na dohodě se zákazníkem.

S hodinovým manželem dokážete vyřešit neobvyklé situace a Vy tak můžete mnohdy ušetřit svůj čas, nervy i peníze a nechat řešení na zkušeném řemeslníkovi.


 

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Firma Ferda naprosto perfektní. Do cca. 2 hodin po zadání do jejich online poptávkového systému se mi ozval řemeslník, s kterým jsem se okamžitě domluvil na výkopových pracích pro bazén na mé zahradě. Parta čtyř kopáčů stihla práci zrealizovat o dva dny dříve, takže jsme se ještě na místě domluvili na tom, že třetí den udělali zaštěrkování a betonovou desku. Obrovská spokojenost. Mohu jen doporučit. Děkuji. (Petr Horák)

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce