Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Čalounictví Praha

Poptat službu

Typické práce služby Čalounictví Praha

Opravy a potahování kancelářských židlí Čalounění postelových čel Opravy a úpravy potahů matrací Potahování sedacích souprav Potahování křesel Opravy čalounění autosedadel Čalounění stylového nábytku


Potřebujete šikovného a zručného čalouníka s dlouholetými zkušenostmi? Čalouníka, který pracuje na území Prahy a v jejím okolí? Potáhneme, opravíme, zrenovujeme jakýkoli kus vašeho nábytku a vrátíme mu tak zašlý lesk.

  • Nabízíme nejen rychlé a kvalitní opravy starého čalounění ale také kvalitní a poctivé potáhnutí novou látkou dle vašeho výběru. S výběrem látky rádi poradíme.
  • Čalounické práce provádíme většinou přímo u vás doma, nebo v naší firmě, pokud nábytek na opravu či potáhnutí přivezete.

   Čalounictví PrahaČalouníci PrahaČalounické práce Praha


  • Máte doma sedačku, která se vám propálila nebo roztrhla, a vy chcete její opravu, ale rozhodně nechcete sedačku stěhovat ven z bytu k čalouníkovi a opravenou zase zpět?
  • Pak je naše služba oprava sedačky bez odvezení přesně právě pro vás!
  • My k vám přijedeme poškození prozkoumat, obstaráme potřebnou látku, koženku, kůži a následně již domluvíme termín konkrétní opravy u vás.
  • Cena bude stanovena individuálně, záleží na rozsahu poškození, jak drahá je náhradní látka, kolik času zabere shánění náhradní látky, kolik času strávíme prohlídkou a přímou opravou.

LHŮTA NA OPRAVU V ČALOUNICTVÍ PRAHA JE INDIVIDUÁLNÍ, DLE VYTÍŽENOSTI A NÁROČNOSTI OPRAVY !


Potřebuje vaše čalounění jen vyčistit? Využijte naši službu čištění čalounění. Provádíme odstranění různých nečistot. Na tuto specifickou činnost máme k dispozici specialisty, kteří si poradí s nejrůznějšími povrchy.

Využijte našich dlouholetých zkušeností s čalounickými pracemi.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce