Naši řemeslníci Přidejte se k nám

Autoklempíři Praha

Poptat službu

Typické práce služby Autoklempíři Praha

Opravy poškozených dílů i celých karoserií  Opravy poškozených dílů karoserií kovových, plastových i laminátových  Opravy zkorodovaných částí karoserie  Opravy po nehodě  Výměna dílů  Vyvařování  Měření a úpravy karosérií  Rovnání karosérií na rovnacím rámu  Opravy nárazníků, spojlerů a sportovních křídel

  

Autoklempíři Praha si poradí s poškozenou karoserií Vašeho vozu

  • Provádíme autoklempířské práce na všech typech osobních a užitkových vozidel.
  • Mezi drobné autoklempířské práce patří výměna dílů, vyvařování, vyrovnání drobných promáčklin, opravy korozí poškozené karoserie, opravy po nehodách, ošetření podvozků a dutin, vyvařování, opravy poškozených dílů karoserií kovových, plastových i laminátových, opravy nárazníků, spojlerů a sportovních křídel. 
  • Další karosářské práce po dohodě dle požadavků zákazníků.
  • Není podstatné zda se jedná o větší či menší poškození karoserie, naším prvořadým cílem našich autoklempířů je uvést Váš vůz do původního stavu tak, aby jste byli spokojeni a Váš milovaný vůz vypadal opět perfektně.

Něco málo o karoserii automobilu:

  • První karoserie měly kostru z jasanových latí, která byla pobitá plechem. Dřevo pohlcuje chvění a bylo výborným materiálem. Přestalo se ale používat, protože dřevěné karoserie byly příliš těžké-tak se postupně přešlo na karoserie celoplechové.
  • Karoserie představuje u většiny současných automobilů jeho nosnou část. Poskytuje prostor pro posádku a náklad a umožňuje montáž všech ostatních částí vozidla. Karoserie historicky starších vozidel byla pojata jako podvozková. Byla tvořena nosným rámem z (převážně ocelových) nosníků, na které byly přivařeny kapotovací plechy, které tvořily uzavřený prostor vozidla. Karoserie dnešních vozidel je koncipována jako samonosná, to znamená, že neobsahuje nosný rám. Nosnou funkci přebírají samotné kapotovací plechy. Mezistupněm je karoserie polonosná. Různé části karoserie jsou vyrobeny z různých materiálů. Používány jsou běžné konstrukční oceli, nízko a vysokolegované oceli, oceli s transformačně indukovanou pevností, nerezové oceli, tvárná litina, hliníkové slitiny, plasty aj. Karoserie hraje velmi důležitou roli při zajišťování aktivní i pasivní bezpečnosti vozidla. Proto obsahuje deformační zóny, jejichž účelem je pohltit při nehodě co největší množství energie.

Druhy karoserií osobních automobilů:

Karoserie osobních automobilů se dají dělit do několika druhů. Důležitými hledisky pro rozdělení bývá počet dveří, provedení střechy a zádě vozidla a počet sedadel. Dělí se do tří základních kategorií:

  • Uzavřená karoserie (např. hatchback, sedan, kombi, mpv, suv...)
  • Měnitelná karoserie (kabriolet a další)
  • Otevřená karoserie (roadster, cabriolet a další).

Komunita Ferda to jsou spolehlivý řemeslníci, kteří se autoklempířskými pracemi zabývají dlouhá léta a své řemeslo mají rádi, proto se můžete s důvěrou obrátit na Ferdu a můžete si být jisti, že svou práci odvedou precizně a Vy budete bez starostí a nadmíru spokojeni.

Odešlete nezávaznou poptávku nebo se zeptejte kdykoliv si nebudete vědět rady, pomůžeme vám!

Poptat službu

Reference

NejŘemeslníci.cz

Oceňuji rychlost reakce na mou poptávku i velmi flexibilní termín zpracování. Prace také odvedena perfektně.

Firmy.cz

Doporučuji na 100%! Super jednání, velká ochota, perfektně odvedená práce. Pán z Ferdy byl opravdový profesionál. A co mě velice mile překvapilo a nebývá samozřejmostí: vše po sobě perfektně uklidil.

Facebook

Skvělá komunikace, rychlá a dobře odvedená práce. Děkuji
Poptat službu

Poptejte Ferdovy služby

Profesionální přístup k zákazníkům a kvalitně odvedená práce jsou pro nás prioritou

K poptávce