Zarovnání okraje malby

Zarovnání spojů několika maleb

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

 

Zarovnání malby-zarovnání nerovností a nerovných okrajů malby

Při malování bytů, pokojů nebo různých ploch, zejména nemáme-li rovný podklad a je hrubá struktura podkladu, se mnohdy stane, že ačkoliv použijeme krycí pásku, barva „zateče“ pod tuto krycí pásku a ač se snažíme sebevíce, nevznikne rovný okraj malby..

Zarovnání malby-jak předejít křivým okrajům malby

Pokud nechcete po vymalování pracně zarovnávat malbu tak, aby všechny okraje, rohy, linky a plochy byly perfektně rovné, je nutné před povrchovou úpravou malováním vyrovnat zejména plochy, kde budete používat zakrývací pásku a tam, kde požadujete pěkné a čisté okraje malby. Přitom není nutné, aby byla samotná plocha v naprosté rovině, jde spíše o zrnitost/jemnost podkladu, podklad by měl být tak jemný, aby při nalepení zakrývací pásky barvy nebyla schopna zatéci pod tuto pásku. To nám zaručí dokonalé okraje.

Precizně Vám zarovnáme malbu, Vaše exaktně provedená malba zaručeně zaujme nejedno oko

Jestliže jste v situaci, kdy Vaši malbu zbytečně znehodnocují nerovné okraje, nebo zkrátka chcete pro své prostory dokonale rovné hrany a tvary malby, případně chcete, aby Váš perfektní servis a služby Vašeho podniku odrážel i vzhled interiéru, napište nám nebo rovnou zavolejte, postaráme se o perfektní vhled malovaných stěn. Věřte, že investice do úpravy precizního designu Vaší malby se vyplatí a Vaši zákazníci to poznají.

Share on Facebook1Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on VKPrint this pageEmail this to someone
Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...