Zarovnání okraje malby

Zarovnání spojů několika maleb

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Zarovnání malby-zarovnání nerovností a nerovných okrajů malby

Při malování bytů, pokojů nebo různých ploch, zejména nemáme-li rovný podklad a je hrubá struktura podkladu, se mnohdy stane, že ačkoliv použijeme krycí pásku, barva „zateče“ pod tuto krycí pásku a ač se snažíme sebevíce, nevznikne rovný okraj malby..

Zarovnání malby-jak předejít křivým okrajům malby

Pokud nechcete po vymalování pracně zarovnávat malbu tak, aby všechny okraje, rohy, linky a plochy byly perfektně rovné, je nutné před povrchovou úpravou malováním vyrovnat zejména plochy, kde budete používat zakrývací pásku a tam, kde požadujete pěkné a čisté okraje malby. Přitom není nutné, aby byla samotná plocha v naprosté rovině, jde spíše o zrnitost/jemnost podkladu, podklad by měl být tak jemný, aby při nalepení zakrývací pásky barvy nebyla schopna zatéci pod tuto pásku. To nám zaručí dokonalé okraje.

Precizně Vám zarovnáme malbu, Vaše exaktně provedená malba zaručeně zaujme nejedno oko

Jestliže jste v situaci, kdy Vaši malbu zbytečně znehodnocují nerovné okraje, nebo zkrátka chcete pro své prostory dokonale rovné hrany a tvary malby, případně chcete, aby Váš perfektní servis a služby Vašeho podniku odrážel i vzhled interiéru, napište nám nebo rovnou zavolejte, postaráme se o perfektní vhled malovaných stěn. Věřte, že investice do úpravy precizního designu Vaší malby se vyplatí a Vaši zákazníci to poznají.

Řemeslníci komunity Ferda Praha mají dlouholeté zkušenosti nejen se zarovnáváním malby v domácnostech či provozovnách. Napište nám nebo zavolejte a my se o vše postaráme ať už se jedná o malovánímontáž sádrokartonu nebo například tapetování .

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...