Výměna dveřního kování

Výměna zámku

Montáž zámků

Výměna vložky zámku

Oprava zámku oken

Oprava zámku dveří

Oprava zavírání dveří

Oprava zavírání oken

Oprava zavírání francouzských oken

Opravy pantů dveří

Opravy pantů oken

Opravy pantů kuchyňských dvířek

Opravy nábytkového kování

Opravy dveřního kování

Opravy okenních kování

Opravy nábytkových zámků

Opravy a úpravy kovových konstrukcí

Ruční zpracování kovů

Broušení kovových materiálů

Leštění kovových materiálů

Výroba svařovaných konstrukcí

Výroba ocelových zábradlí

Výroba nerezových konstrukcí

Výroba kovových postýlek

Výroba kovového nábytku

Výroba ozdobných mříží

Výroba bezpečnostních mříží

Zakázková lehká kovovýroba

Montáž kovových konstrukcí

Renovace kovových konstrukcí

Renovace kovového nábytku

Renovace modelů aut

Renovace historických modelů

 

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Zámečníci Praha

Ztratili jste klíč a nemůžete se dostat domů? Nebo jste si jen zabouchli dveře? Obraťte se na nás a náš zámečník Váš problém vyřeší. Neprovádíme jen otevírání zabouchnutých dveří, zámečník komunity Ferda umí zámek opravit, sehnat vhodný zámek nebo ho vyrobit na míru. Provádíme demontáž i montáž zámků včetně obstarání takového zámku, který vyhovuje vašemu řešení i přání. Zhotovíme Vám vhodné řešení pro uzamykání všech druhů skříní, kuchyňských skříněk, nábytku, skříní s posuvnými dveřmi, vestavěných skříní, vymyslíme řešení zamykání atypických dveří, bezpečnostních požárních dveří atd. Samozřejmostí jsou výměny dveřních kování, okenních kování nebo různé úpravy kování a zámků či jejich seřizování.

Zámečníci Praha – umíme mnohem více než jen zámky

Pod označením zámečník si typicky představíme řemeslníka, který pracuje se zámky, ale toto označení zahrnuje i jiné tipy práce.

Provádíme ruční zpracování kovů, svařování kovových konstrukcí, výrobu kovových konstrukcí, opracování kovů, výrobu kovového nábytku, výrobu kovových konstrukcí, opracování kovů, výrobu mříží nebo renovace kovových konstrukcí, zábradlí, renovace modelů plechových aut apod.

Zámečníci k Vašim službám

Náš zámečník provádí zhotovovací práce stavebních zámečnických prvků, montáže a případně i opravy. Montujeme a opravujeme zámečnické prvky a následně je také kontrolujeme a ověřujeme jejich spolehlivost.

Řemeslníci komunity Ferda Praha mají dlouholeté zkušenosti nejen se zámečnickými pracemi. Napište nám nebo zavolejte a my se o vše postaráme ať už se jedná o kovovýrobu, klempířské práce nebo svařování.

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...