Pletí záhonů

Rytí záhonů

Kypření půdy

Čištění pozemků od odpadků

 

Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

Zahradnické práce Praha

Máte zahradu a nemáte na ni dostatek času? Přesto se ale nechcete po celý rok dívat do neproniknutelné džungle? Vaše zahrada nemusí být zanedbaná a Vy při zahradnických pracích nemusíte trávit každou volnou chvilku. Stačí si na zahradnické práce objednat zkušeného pracovníka a domluvit se s ním na tom, co budete potřebovat.

Zahradnické práce dle Vašeho gusta

Zahradnické práce Praha Vám nabízíme přesně v tom rozsahu, v jakém je budete potřebovat. Sami si určíte, které zahradnické práce chcete nechat na nás. Postaráme se o sekání a údržbu trávníku, posekáme dříví, posbíráme ovoce a shrabeme listí. Zameteme terasy a cestičky, odneseme a zlikvidujeme všechny odpady. Umíme i méně oblíbené zahradnické práce: vyplejeme a zryjeme záhony, zlikvidujeme plevel z chodníků, skalek i z okrasných zídek. Až napadne sníh, postaráme se o jeho odstranění z míst, která potřebujete používat. Na zahradnické práce můžete jednoduše zapomenout. Na zahradnické práce jsme zkrátka machři.

 

Hrabání listí

Přenechte letos hrabání listí na nás. Hrabání listí je jednou z mnoha služeb, kterou si u nás můžete objednat. Jakmile napadne, zavolejte a domluvíme termín jeho likvidace. Kromě jednorázového úklidu listí lze domluvit i pravidelný úklid. Během okamžiku či několika okamžiků, podle velikosti Vaší zahrady, nebude po spadaném listí na Vaší zahradě ani památky.

Úklid sněhu Praha

Ladovská zima, romantika, krása a zimní poezie má také svou odvrácenou stránku: úklid sněhu. Čím více bílé romantiky, tím více se krása sněhových vloček mění v bílý sajrajt, nezvaného nepřítele okupujícího plochy, které potřebujete využívat. Úklid sněhu se stává protivnou nezbytností, bez které nemůžete normálně fungovat, ale do které se Vám letos už poněkolikáté skutečně nechce.

 

Nejen krásná zahrada

Zahradnické práce ale nemusí být to jediné, v čem Vám můžeme pomoci.

 

Nevíte si rady s jakýmkoli  problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexních služeb hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...