Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Výroba mobilního voskovaru Praha

Zabýváme se výrobou mobilních vařáků vosku neboli voskovarů s možností úprav dle přání našich zákazníků. Důležitou součástí potřebného vybavení každého včelaře je pomůcka, nástroj pro získávání vosku. V Pro menší včelaře s jedním včelstvem, bude určitě postačovat tzv. sluneční tavidlo. Pokud však máte včelstev více, určitě není na škodu investovat do většího zařízení jako je vařák na vosk lidově nazývaný voskovar, který Vám práci se získáváním vosku velice usnadní.

Mobilní voskovar se skládá ze tří částí:

  • topeniště
  • vana na ohřev oleje
  • vana na vodu a držák rámků z nerezu

Možnosti povrchových úprav kovových mobilních voskovarů:

  • pozinkování
  • barva prášková nebo stříkaná
  • šopování

http://www.volejferdu.cz/vyroba-mobilniho-voskovaru/

Po dohodě přijedeme, zkonzultujme Vaši poptávku na výrobu mobilního voskovaru s možností úprav dle Vašeho přání a vypracujeme nabídku, stanovíme cenu a případný termín realizace.

 

Řemeslníci komunity Ferda Praha mají dlouholeté zkušenosti s kovovýrobou a zakázky realizují ke spokojenosti zákazníků. Kontaktujte FERDU , on se o vše postará a vše potřebné zařídí.

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...