Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Výroba mobilního kurníku Praha

Zabýváme se výrobou mobilních kurníků s  velikým bezpečným výběhem pro střední a větší chovy drůbeže. Součástí oploceného výběhu je zateplený kurník, jehož velikost lze uzpůsobit dle Vašich požadavků. Kurník obsahuje jedno nebo více hřad, krmítko a hnízdo.

Mobilní kurník umožňuje posouvání polohy aby slepice měli stále čerstvou trávu a přísun nové potravy.

Stravování slepic i svobodný výběh a volný pohyb má velký vliv na kvalitu vajec a samozřejmě také na šťastnější život samotných slepic.

Nejčastěji používané způsoby povrchových úprav kovových mobilních kurníků:

  • pozinkování
  • barva prášková nebo stříkaná
  • šopování

http://www.volejferdu.cz/vyroba-mobilniho-kurniku/

Po dohodě přijedeme, zkonzultujme Vaši poptávku na výrobu kovového mobilního kurníku a vypracujeme nabídku, stanovíme cenu a případný termín realizace, velikost kurníku i výběhu lze domluvit..

 

Řemeslníci komunity Ferda Praha perfektně zvládají své řemeslo a své dlouholeté zkušenosti s kovovýrobou dokáží využít při nových zakázkách. Kontaktujte komunitu FERDA vše zařídíme a o vše se postaráme.

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...