Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Výroba kovového schodiště Praha

Potřebuje Vaše dílna, výrobní hala či dům nové schodiště? Obraťte se na nás, navrhneme možnosti a zhotovíme kovové schodiště přesně dle Vašich představ a požadavků s následnou instalací . Kovová schodiště jsou určena do průmyslových, výrobních, provozních nebo kancelářských prostor. Do interiérů obytných prostor nejsou příliš vhodná. Kovové schody se vyznačují vysokou pevností, odolností a životností.

Námi vyráběná schodiště jsou nejen rovná, ale i točitá, kombinovaná či atypická dle specifických požadavků zákazníků. Kovové schodiště venkovní i vnitřní, se zábradlím nebo bez zábradlí.

Nabízí se několik možností povrchových úprav kovových schodišť:

  • pozinkování
  • barva prášková nebo stříkaná
  • šopování ( žárové zinkování )

Kovové schodiště může být doplněno přístavkem/úložným prostorem s možností uzavírání a zamykání

http://www.volejferdu.cz/vyroba-kovoveho-schodiste-praha/

Po dohodě přijedeme, budoucí schodiště zaměříme, dle situace navrhneme a po Vašem schválení návrhu vypracujeme nabídku s nákresem, stanovíme cenu a dohodneme s Vámi případný termín realizace.

 

Řemeslníci komunity Ferda Praha mají dlouholeté zkušenosti s kovovýrobou a zakázky realizují ke spokojenosti svých zákazníků Kontaktujte FERDU a on se o vše postará.

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...