Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Výroba kovového plotu Praha

Rozhodli jste se pro výměnu starého plotu za nový? Obraťte se na nás, navrhneme možnosti a zhotovíme kovový plot dle Vašich požadavků s následnou instalací ať už se jedná o plot :

  • z ocelových sloupků a drátěného pletiva
  • z vlnitého plechu
  • plot litinový

Námi vyrobený plot může být celokovový nebo s výplní podle Vašeho přání:

  • profily kroucené a ozdobné
  • výplň z plechu
  • výplň z tahokovu
  • výplň dřevěná nebo plastová

Na rozdíl od zdi je plot jednodušší na konstrukci. Stejně jako zeď některé druhy plotů zabraňují nejenom pohybu ale i průhledu, jiné umožňují částečný nebo úplný pohled skrz oplocení. Plot je také brán, jako prvek zahradní architektury.  Plot má zpravidla sloupky a výplně, nebo je složen z dílců, případně jde o souvislý samonosný pás.

Po dohodě s Vámi přijedeme na místo případné realizace výstavby nového plotu, plot zaměříme, dle situace navrhneme a po Vašem schválení návrhu vypracujeme nabídku s nákresem, stanovíme předběžnou cenu a dohodneme případný termín realizace.

Řemeslníci komunity Ferda Praha mají mnohaleté zkušenosti s kovovýrobou a své řemeslo provádí ke spokojenosti svých zákazníků. Kontaktujte nás a my se o vše potřebné postaráme.

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...