Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Výroba kovového nábytku Praha

Specializujeme se výrobou kovového nábytku do obytných prostor i provozoven. Zabýváme se vyrobíme stolů a stolků, pracovních ponků, skříněk na pracovní oděvy, prodejních a skladovacích regálů, postelí, botníků, stojanů na šaty, kuchyňských a koupelnových doplňků, vinoték nebo zahradního nábytku ( křesla, židle, lavice, paravany ). Kov v interiéru ať už nerez, mosaz, měď ale i ocel v přírodním povrchu se stává stále oblíbenějším. Kovový nábytek i doplňky lze kombinovat s dřevem či sklem.

Nabízí se několik variant povrchových úprav kovového nábytku:

  • pozinkování
  • barva prášková nebo stříkaná
  • šopování

Nejčastěji používané materiály pro výrobu nábytku: 

  • ocelové plechy vč. pozinkovaných
  • ocelové trubky a profily
  • ocelové dráty
  • nerezová ocel (plechy, dráty)
  • slitiny (alu slitiny, zinkové slitiny)

http://www.volejferdu.cz/vyroba-kovoveho-nabytku-praha/

Po dohodě přijedeme, zkonzultujeme Vaši poptávku na výrobu kovového nábytku a vypracujeme nabídku, stanovíme cenu a případný termín realizace.

 

Řemeslníci komunity Ferda Praha mají několikaleté zkušenosti s kovovýrobou a ty dokáží perfektně využít při realizaci nových zakázek. Napište FERDOVI a on se o vše postará.

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...