Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Výroba kovové brány a branky Praha

Zhotovíme kovové vjezdové brány či vchodové branky dle Vašich požadavků. Námi vyrobené brány a branky můžou být celokovové nebo s výplní podle Vašeho přání:

 • profily kroucené a ozdobné
 • výplň z plechu
 • výplň z tahokovu
 • výplň dřevěná nebo plastová

Nabízí se několik možností povrchových úprav:

 • pozinkování
 • barva prášková nebo stříkaná
 • šopování

Bydlíte nebo máte provozovnu v rušné ulici se silným provozem a potřebujete co nejrychleji a bezpečně projet bránou? Nabízíme možnost dodání vjezdové brány s pohonem.

Typy vjezdových bran:

 • Samonosné brány:  celý rám vjezdové brány se pohybuje pomocí dvou vozíků ukotvených k betonovému základu
 • Brány posuvné po kolejnici ( tzv. pojezdové brány): jsou na spodní hraně opatřeny dvojicí pojezdových kol, která jezdí po kolejnici v úrovni okolního terénu
 • Křídlové brány: jsou vhodné a instalují se zejména tam, kde není možné, ve většině případů z důvodu nedostatku okolního prostoru využít a instalovat bránu samonosnou ani bránu posuvnou
 • Brány skládací: jsou typem křídlové brány, kde se křídla „skládají“ na dvě menší křídla. Souměrný pohyb křídel zajišťuje převodový prvek

http://www.volejferdu.cz/vyroba-kovove-brany-a-branky-praha/

Po dohodě přijedeme na místo realizace, bránu či branku zaměříme, dle situace navrhneme a po Vašem schválení návrhu vypracujeme nabídku s nákresem, stanovíme cenu a dohodneme s Vámi případný termín realizace.

 

Řemeslníci komunity Ferda Praha mají dlouholeté zkušenosti s kovovýrobou. Napište nám a my se o vše postaráme.

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...