Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…

 

Výroba CD listářů, pořadačů Praha

Zabýváme se mimo jiné výrobou kovových stojanů, listářů a pořadačů do prodejen či půjčoven s hudebními a filmovými nosiči. Námi vyráběné stojany lze využít na CD, DVD ( v plastových nebo papírových obalech ) a Blu-Ray disky. Stojany zhotovíme dle Vašich požadavků ať už se jedná o velikost, počet hudebních/filmových nosičů a zda mají být listovací či otočné, nástěnné, stolní nebo stojanové a použitým materiálem celokovové nebo v kombinaci s jiným materiálem, například se dřevem. Po dohodě je možno stojany opatřit zabezpečením proti odcizení vystavených nosičů uzamykáním.

Nabízí se několik možností povrchových úprav stojanů, listářů/pořadačů:

  • pozinkování
  • barva prášková nebo stříkaná ( nejčastěji využívaná )
  • šopování

http://www.volejferdu.cz/vyroba-listaru-pro-cd/

Nezávazně zkonzultujeme Vaši poptávku na výrobu CD pořadačů či listářů, vypracujeme nabídku, stanovíme předběžnou cenu a dohodneme případný termín realizace.

 

Řemeslníci komunity Ferda Praha mají dlouholeté zkušenosti s kovovýrobou. Kontaktujte nás a FERDA se o vše postará.

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...