Vyklízení domů

Vyklízení bytů

Vyklízení sklepů

Vyklízení půd

Vyklízení garáží

Vyklízení firem

Vyklízení provozoven

Odvoz odpadu

Stěhování


Reference (400+)

Kdo jsme…

Objednej, zeptej se…


Vyklízení objektů Praha

Poskytujeme kompletní vyklízecí služby. Sháníte kvalitní a precizní vyklízecí firmu, která si poradí s vyklizením veškerých objektů ať už se jedná o pozůstalosti, byty, domy, kanceláře, firemní prostory, provozovny, sklepy, gáráže či jiné prostory?


Rozhodli jste se pro půdní vestavbu, rekonstrukci střechy nebo se jen potřebujete zbavit přebytečných věcí a nepořádku ve sklepě, bytě nebo  jakémkoli jiném objektu? Vyklízení ponechte na FERDOVI. On se o vše postará a vše potřebné zařídí, prostory vyklidíme, odpad odvezeme a předáme Vám již kompletně vyklizený objekt.

Půda

 

 

 

 

 

 

 

 

Po dokončení vyklizení objektu Vám v případě Vašeho zájmu zajistíme i kompletní a perfektní úklid. V případě potřeby se po předchozí domluvě postaráme o malování nebo tapetování.


Vyklízení objektů Praha – to je i stěhování

Stěhování domů, bytů, firem, kanceláří, těžkých břemen a dalších. Před a nebo po vyklizení bytu Vaše věci odvezeme a přestěhujeme. Stěhování a vyklízení objektů je jednou z mnoha služeb, kterou Vám můžeme nabídnout. Provádíme také např. montáže nábytku a bytového zařízení.

Stěhování

 

 

 

 

 

 

 


Řemeslníci komunity Ferda Praha mají dlouholeté zkušenosti nejen se stěhováním a vyklízením. Napište nám nebo zavolejte a my se o vše postaráme ať už se jedná o kovovýrobu, klempířské práce nebo práce zámečnické .

Nevíte si rady s jiným problém, poruchou, či závadou? Potřebujete pomoci s montáží či instalací? Využijte komplexní služby hodinového manžela , který Vám pomůže s každým problémem, se kterým si nebudete vědět rady nebo na jehož řešení se nemusíte cítit. Nemusíte být sami sobě domácím řemeslníkem, který zajistí vše potřebné od rekonstrukce, zednické práce až po drobné opravy , opravy lamp a lampičekopravy vypínačů a zásuvek či zavírání oken a dveří .

Provádí montáže a instalace všeho druhu , jako například montáž osvětlení , montáž TV držákumontáž digestoře a mnoho dalších. Stačí, když nás zavoláte a řeknete nám, jaký problém před Vámi stojí. Ať už jsou to instalatérské prácedrobné opravy v domácnosti nebo kanceláři či na zahradě, malování a natírání všeho druhu nebo opravy a renovace oken nebo renovace dveří. Zavolejte a zeptejte se kdykoliv si nebudete vědět rady.
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on LinkedIn
Linkedin
Share on VK
VK
Print this page
Print
Email this to someone
email

Líbí se Vám naše práce? Sdílejte přátelům...